🚨 اخبار ارز دیجیتال

اویلر فاینانس مذاکراتی را با بهره‌برداران بر سر بازگشت وجوه آغاز می‌کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سوء استفاده کنندگان از وام های فلش ادعا می کنند که “نمی خواهند چیزی را که مال ما نیست نگه دارند” و امیدوارند با اویلر فاینانس “به توافق برسند”.

پروتکل وام دهی مبتنی بر اتریوم Euler Finance ممکن است یک قدم به بازیابی وجوه دزدیده شده در حمله وام فلش ۱۹۶ میلیون دلاری هفته گذشته نزدیک شود.

در پیامی زنجیره‌ای به اویلر در ۲۰ مارس، چند روز پس از ارسال وجوه به یک آدرس کره شمالی با پرچم قرمز، استثمارگران ادعا کردند که امیدوارند با اویلر به توافق برسند.

این استثمارگر گفت: “ما می خواهیم این کار را برای همه افراد آسیب دیده آسان کنیم. ما قرار نیست چیزی را که مال ما نیست نگه داریم.”

آخرین پیام عمومی زنجیره ای به هکر اویلر. سس: اتراسکن

چند ساعت بعد، اویلر با پیام زنجیره ای خود پاسخ داد و پیام را تایید کرد و از فرد سوء استفاده کننده خواست که “خصوصی” صحبت کند و اظهار داشت:

“ما پیام شما را دریافت کردیم. بیایید به طور خصوصی در Blockscan از طریق آدرس Euler Deployer و یکی از EOA های خود صحبت کنیم. پیام امضا شده از طریق ایمیل به [email protected] یا از طریق کانال دیگر. هر طور که دوست دارید پاسخ دهید.”

آخرین پیام عمومی روی زنجیره اویلر به هکرها. سس: اتراسکن

اویلر قبلاً تلاش کرده بود با استثمارگران پس از بهره برداری تجارت کند و ادعا می کرد که می تواند ۹۰ درصد از وجوه دزدیده شده را ظرف ۲۴ ساعت برگرداند یا با عواقب قانونی روبرو شود.

پس از عدم پاسخگویی و ۲۴ ساعت بعد، اویلر برای اطلاعاتی که می‌تواند منجر به دستگیری بهره‌برداران و بازگرداندن وجوه شود، یک دلار جایزه پرداخت کرد.

مربوط: اویلر توکن‌ها را قفل می‌کند، باعث از دست رفتن ۱۱ پروتکل دی‌فای از جمله متعادل‌کننده می‌شود.

هویت بهره‌بردار ناشناخته است، اما زبان اخیر استفاده‌کننده توسط استثمارگر ممکن است حاکی از دخالت چند نفر باشد.

در ۱۷ مارس، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Chainalysis ادعا کرد که انتقال اخیر ۱۰۰ اتر (ETH) به یک آدرس کیف پول مرتبط با کره شمالی توسط “DPRK” (جمهوری دموکراتیک خلق کره) هک شده است.

به گفته این شرکت، با این حال، این می تواند تلاشی عمدی برای گمراه کردن بازرسان باشد.

تراکنش‌های دیگر از آدرس کیف پول سوء‌استفاده‌کننده شامل ۳۰۰۰ ETH بود که در ۱۸ مارس به اویلر فاینانس بازگردانده شد، با وجوهی که به میکسر رمزنگاری Tornado Cash و ظاهرا قربانیان سوء استفاده شد.

در ۲۰ مارس، آدرس دیگری با اویلر onchain تماس گرفت و ادعا کرد که “مجموعه ای قوی از ارتباطات” را پیدا کرده است که می تواند به تعیین اینکه چه کسی و کجا سوء استفاده کنندگان هستند کمک کند.

کوین تلگراف بلافاصله به درخواست نظر بنیاد اویلر پاسخ نداد.نویسنده: Brayden Lindrea

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا