اخبار ارز دیجیتال

هکر Euler Finance 100 ETH به آدرس Red Light کره شمالی ارسال می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Chainalysis به دخالت کره شمالی در هک Euler Finance مشکوک بود، اما احتمال هدایت اشتباه توسط هکرهای دیگر را برجسته کرد.

از زمانی که Euler Finance قربانی بزرگترین هک مالی غیرمتمرکز (DeFi) در سال 2023 شد، جامعه ارزهای دیجیتال از نزدیک غارت 197 میلیون دلاری زنجیره ای را دنبال می کند و ردیابی مهاجمان را دشوار می کند. امیدوارم. گفته می شود که یک تراکنش 100 اتر (ETH) در یک سری از انتقال پول انجام شده توسط هکرها به آدرس مرتبط با مهاجم مرتبط با کره شمالی ارسال شده است.

Chainalysis محقق بلاک چین تایید کرده است که 100 ETH از وجوه دزدیده شده اویلر به یک آدرس قدیمی پرچمدار هک با پیوندهایی به کره شمالی منتقل شده است.

در همان زمان، هکرها 3000 ETH را نیز بدون افشای مقاصد خود به حساب توسعه دهنده اویلر منتقل کردند. با این حال، در زمان نگارش این مقاله، هیچ انتقال دیگری پس از آن صورت نگرفت. در هر دو مورد، مشخص نبود که آیا هکرها ترول می کردند یا واقعاً به پذیرش جایزه 20 میلیون دلاری اویلر فاینانس فکر می کردند.

Chainalysis به دخالت کره شمالی در هک Euler Finance مشکوک بود، اما احتمال هدایت اشتباه توسط هکرهای دیگر را برجسته کرد.

مربوط: به نظر می رسد هکرهای اویلر فرصت را غنیمت شمرده و پول را به میکسرهای رمزنگاری ارسال می کنند

مایکل بنتلی، مدیر عامل آزمایشگاه اویلر، ناامیدی خود را از هک 197 میلیون دلاری به اشتراک گذاشت و فاش کرد که 10 ممیزی جداگانه در طول دو سال امنیت آن را تضمین کرده است.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش کرده بود، شرکت‌های امنیتی بلاک چین مانند Halborn، Solidified، ZK Labs، Certora، Sherlock و Omnisica یک حسابرسی قرارداد هوشمند Euler Finance را از ماه می 2021 تا سپتامبر 2022 انجام دادند.نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا