اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت می گوید، علیرغم ۱۰ حسابرسی در دو سال، Euler Finance هک شد.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مایکل بنتلی، مدیر عامل آزمایشگاه اویلر گفت که هکرها را “هرگز” نخواهد بخشید.

پروتکل وام دهی مبتنی بر اتریوم، Euler Finance، در ۱۰ ممیزی جداگانه که طی دو سال انجام شد، دریافت که قبل از حمله ۱۹۶ میلیون دلاری، “چیزی بیش از کم خطر” و “هیچ چیزی بیش از ریسک پایین” ندارد.

در یک سری توییت در تاریخ ۱۷ مارس، مدیر عامل آزمایشگاه اویلر، مایکل بنتلی، “سخت ترین روزهای” زندگی خود را پس از حمله ۱۹۶ میلیون دلاری اویلر در ۱۳ مارس توضیح داد.

او یکی از کاربران را بازتوییت کرد که به اشتراک گذاشت که اویلر ۱۰ ممیزی از شش شرکت مختلف داشته است و اظهار داشت که این پلتفرم “همیشه یک پروژه متمرکز بر امنیت بوده است.”

شرکت‌های امنیتی بلاک چین مانند Halborn، Solidified، ZK Labs، Certora، Sherlock و Omnisica ممیزی قراردادهای هوشمند Euler Finance را از ماه می ۲۰۲۱ تا سپتامبر ۲۰۲۲ انجام دادند.

هالبورن ارزیابی ریسک را با اندازه‌گیری «احتمال وقوع یک حادثه امنیتی» و تأثیر آن رتبه‌بندی کرد. سطح ریسک بسیار پایین است و از اطلاعاتی تا جدی را شامل می‌شود، با رتبه‌بندی اویلر “چیزی بیش از کم خطر”.

خلاصه ای از حسابرسی هالبورن در دسامبر ۲۰۲۲ نشان داد که “نتایج کلی رضایت بخش” یافته است.

بر اساس چکیده، ۲۳ قرارداد هوشمند توسط Halborn در طول یک ماه “بازرسی و تجزیه و تحلیل” شدند که از این میان تنها “دو ریسک کم خطر و سه خطر اطلاعاتی” شناسایی شد.

اویلر گفت که گزارش هالبورن را بررسی کرده و به این نتیجه رسیده است که این خطر “تهدید مهمی ایجاد نمی کند.”

شرکت امنیتی بلاک چین Omnisica به چندین “پارادایم اشتباه” در اجرای مبادله اساسی اویلر و نحوه مدیریت حالت های مبادله “توسط پایگاه کد” پرداخته است، اما در گزارشی گفته است که این مسائل به اویلر نسبت داده شده است. اظهار داشت که “به نحو مناسبی” توسط اویلر مدیریت شده است. هیچ مشکلی باقی نمانده است.

مربوط: Euler Finance ماژول های آسیب پذیر را مسدود می کند و برای بازیابی وجوه کار می کند

در ۱۶ مارس، تنها چند ساعت پس از اینکه اویلر جایزه ۱ میلیون دلاری را برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری هکر شد، صادر کرد، هکرهای پروتکل شروع به انتقال وجوه از طریق میکسر رمزنگاری Tornado Cash کردند.

در یک تاپیک اخیر در توییتر، بنتلی گفت که “هیچ وقت مهاجمان خود را نخواهد بخشید” زیرا آنها مجبور شدند “زمان” را با پسر تازه متولد شده خود به دلیل حمله “قربانی” کنند، اما در تحقیقات از کارشناسان امنیتی که “روی رهبری کار می کردند” تشکر کردم. برای این.

فقط ۲۴ ساعت قبل از جایزه، اویلر هشداری صادر کرد که اگر ۹۰٪ ظرف ۲۴ ساعت بازگردانده نشود، او شروع خواهد کرد که “به دستگیری شما و بازگرداندن تمام وجوه منجر می شود.”نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا