اخبار ارز دیجیتال

رئیس فناوری اتحادیه اروپا: اتحادیه اروپا و ایالات متحده باید آیین رفتار هوش مصنوعی را ترویج کنند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رئیس فناوری اتحادیه اروپا به اعضای شورای فناوری تجارت اتحادیه اروپا و ایالات متحده در مورد نیاز به یک کد رفتار داوطلبانه قبل از قوانین آتی گفت.

قانونگذاران اتحادیه اروپا در صدد هستند تا پیش از قانون آتی اتحادیه اروپا برای توسعه و اجرای هوش مصنوعی (AI) قوانین رفتاری را وضع کنند.

در نشست مشترک شورای تجارت و فناوری اتحادیه اروپا و آمریکا در 31 می در سوئد، مارگرت وستاگر، رئیس فناوری اتحادیه اروپا گفت که انتظار می‌رود مقامات ایالات متحده و اتحادیه اروپا در ماه‌های آینده یک کد رفتار داوطلبانه به صنعت هوش مصنوعی بدهند. باید معرفی را تشویق کند

به گفته وستاگر، این امر در حالی که قوانین جدید هنوز در حال توسعه است، تدابیر امنیتی را اعمال خواهد کرد. او تاکید کرد که قانون جدید در «بهترین حالت» دو سال و نیم تا سه سال اجرایی خواهد شد، «به وضوح خیلی دیر».

“ما باید همین الان اقدام کنیم.”

Vestager مسئول هماهنگی استراتژی اتحادیه اروپا در مورد رویکردهای داده و هوش مصنوعی است. او گفت که با رهبری اتحادیه اروپا و ایالات متحده، می‌توانیم یک کد رفتاری ایجاد کنیم که همه را در مسیر توسعه هوش مصنوعی «راحت‌تر» کند.

این همان سرعتی است که باید در هفته‌ها و ماه‌های آینده مورد بحث قرار گیرد تا جامعه به آنچه در حال وقوع است ایمان داشته باشد و البته صنعت نیز باید درگیر آن شود.»

مدیر فنی گفت: قانونگذاران باید به جای یک بیانیه کلی، بر روی جزئیات به توافق برسند.

مربوط: استفاده منصفانه چیست؟ دادگاه عالی ایالات متحده معضل حق نسخه برداری هوش مصنوعی را در نظر می گیرد

در همین حال، قانون هوش مصنوعی اتحادیه اروپا که مقررات جامعی را برای این فناوری معرفی می کند، هنوز توسط اعضای پارلمان اروپا در حال نهایی شدن است.

آخرین لایحه شامل ممنوعیت استفاده عمومی از نظارت بیومتریک و ابزارهای پلیسی پیش بینی کننده است. علاوه بر این، ابزارهای هوش مصنوعی باید بر اساس سطح ریسک درک شده، از کم تا غیرقابل قبول طبقه بندی شوند.

در 25 می، سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، خالق چت ربات هوش مصنوعی ChatGPT، قانونگذاران اتحادیه اروپا را در مورد نظارت بیش از حد صنعت هوش مصنوعی خطاب کرد.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و با ارزهای دیجیتال به انسان ها انگیزه دهیم

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا