🚨 اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده های اتحادیه اروپا مذاکرات MiCA را از ژوئیه آغاز می کنند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

چارچوب MiCA یک جدول زمانی حدود ۱۸ ماهه را برای اجرایی شدن کامل پیشنهاد می‌کند و به نظر می‌رسد تنظیم‌کننده‌ها و قانون‌گذاران در حال بررسی پیشنهادهایی با هدف تضمین اجرای روان هستند.

ناظر مالی اتحادیه اروپا یک فرآیند مشاوره سه قسمتی را در مورد چارچوب بازار کریپتو (MiCA) که اخیراً تصویب شده است، راه اندازی خواهد کرد.

در اطلاعیه ای که در ۱۲ ژوئن در وب سایت سازمان بازارهای اوراق بهادار و بازار اروپا (ESMA) منتشر شد، تنظیم کننده گفت که بسته مشاوره شامل صدور مجوز، حاکمیت، تضاد منافع و رسیدگی به شکایات برای MiCA از ژوئیه ۲۰۲۳ می شود. گفته می شود شامل رویه هایی می شود. تصویب کمیسیون اروپا، پارلمان اروپا و شورای اروپا مورد نیاز است.

بسته مشاوره اولیه شامل استانداردهای فنی برای استفاده از ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال در اتحادیه اروپا و همچنین رسیدگی به شکایات و روش های افشا برای تضاد منافع احتمالی است. دومی که قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، به افشای سرمایه‌گذاران، الزامات حاکمیتی برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال و «معیارهای پایداری و تأثیرات منفی آب و هوا» می‌پردازد.

ESMA گفت مذاکرات نهایی که برای سه ماهه اول سال ۲۰۲۴ برنامه ریزی شده است، می تواند موضوعاتی مانند حمایت از سرمایه گذار و قوانین مبارزه با سوء استفاده از بازار را در نظر بگیرد. چارچوب MiCA یک جدول زمانی تقریباً ۱۸ ماهه را قبل از اجرایی شدن کامل پیشنهاد می‌کند و همه قوانین از دسامبر ۲۰۲۴ اعمال می‌شوند.

مربوط: ریپل از مقررات MiCA استقبال می کند زیرا شکایت ایالات متحده عدم وضوح را آشکار می کند

پس از اولین پیشنهاد توسط کمیسیون اروپا در سپتامبر ۲۰۲۰، شورای امور اقتصادی و مالی اتحادیه اروپا در رای گیری می ۲۰۲۳ MiCA را تصویب کرد. ESMA گفت این چارچوب از ژوئن “اجرا شده است”، اما قانونگذاران و قانونگذاران در حال بررسی پیشنهادهایی با هدف اطمینان از اجرای روان لایحه مبتنی بر رمزنگاری هستند. به نظر می رسد که

هنگامی که رهبران صنعت ارزهای دیجیتال در نظر می گیرند که در کدام حوزه قضایی باید تجارت کنند، وضوح مقررات دارایی دیجیتال اغلب در خط مقدم بحث قرار می گیرد. هدف MiCA ایجاد یک چارچوب نظارتی ثابت برای ارزهای دیجیتال در سراسر کشورهای عضو اتحادیه اروپا است، اما مقامات ایالات متحده به دلیل اتخاذ رویکرد “قانونی از طریق اجرا” مورد انتقاد قرار گرفته‌اند.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات رمزنگاری – همچنین نکات مالیاتی کریپتونویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا