اخبار ارز دیجیتال

شورای اتحادیه اروپا MiCA را برای مقررات Crypto Clear تصویب کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

وزرای دارایی شورای اتحادیه اروپا پس از تصویب به اتفاق آرا چارچوب قانونی جدید، به تصویب لایحه بازار دارایی های دیجیتال قاره ای رای دادند.

اعضای شورای اتحادیه اروپا به لایحه موردانتظار بازار دارایی های رمزنگاری (MiCA) پس از فرآیند رای گیری در 16 می، مجوز نهایی را دادند.

بیست و هفت وزیر دارایی، به نمایندگی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا، به تصویب پیش نویس قانون MiCA و همچنین اصلاحات تعدادی از مقررات و دستورالعمل های مربوط به قانون جدید رای مثبت دادند.

دو قانون اضافی نیز توسط پارلمان اتحادیه اروپا در ارتباط با تصویب MiCA به تصویب رسید، از جمله مقررات مربوط به اطلاعات مربوط به انتقال وجوه و دارایی های رمزنگاری خاص.

مرتبط: رهبران صنعت و سیاست گذاران به تصویب MiCA اتحادیه اروپا واکنش نشان می دهند

پارلمان اروپا به طور رسمی لایحه MiCA را در 20 آوریل تصویب کرد و راه را برای تصویب نهایی توسط شورای اروپا قبل از اجرایی شدن پارامترهای نظارتی هموار کرد.

این قانون دستورالعمل‌ها و الزامات نظارتی روشنی را برای استفاده از ارزهای دیجیتال و خدمات و فعالیت‌های مرتبط در سراسر اتحادیه اروپا تعیین می‌کند. این قانون طیف گسترده ای از ارزهای دیجیتال، دارایی های دیجیتال، توکن های ابزار و استیبل کوین ها را پوشش می دهد.

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا