اخبار ارز دیجیتال

eToro خرید ALGO، MANA، MATIC، DASH را برای مشتریان ایالات متحده متوقف می کند

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این شرکت گفت که همچنان یکی از “حامیان” بخش کریپتو است و پیشنهاد می کند که این حرکت صرفاً برای جلوگیری از نقض بالقوه نظارتی است.

پلتفرم تجارت خرده‌فروشی eToro، Algorand (ALGO)، Decentraland (MANA)، Polygon (MATIC) و Dash (DASH) را برای مشتریان در ایالات متحده راه‌اندازی کرده است تا با آنچه که در یک دادخواست اخیر SEC به عنوان اوراق بهادار برچسب‌گذاری شده‌اند مقابله کند.

این اقدام تنها چند روز پس از آن صورت می گیرد که رقیب رابینهود نیز حمایت از MATIC و دو اوراق بهادار دیگر SEC، Cardano (ADA) و Solana (SOL) را متوقف کرد.

eToro US در 12 ژوئن در یک موضوع توییتری اعلام کرد که لیست ارزهای دیجیتال خود را با توجه به “چشم انداز نظارتی در حال تغییر سریع” و “تحولات اخیر” با SEC بررسی کرده است.

اگرچه این دارایی‌ها در تاریخ 12 ژوئیه ساعت 6:00 صبح به وقت شرقی به طور رسمی از فهرست حذف شدند، کاربران eToro ایالات متحده می‌توانند به نگهداری و فروش این دارایی‌ها ادامه دهند.

ما همچنان حامیان رمزنگاری خواهیم بود و معتقدیم که دسترسی کاربران به کلاس‌های دارایی متنوع، از جمله سهام، ETF و گزینه‌ها مهم است. ما متعهد به همکاری نزدیک برای شکل دادن به آینده صنعت ارزهای دیجیتال و کمک به دسترسی به آن هستیم. برای عموم مردم،” این شرکت گفت.

با توجه به شکایت‌های SEC علیه Binance و Coinbase مبنی بر اینکه ADA، SOL، MATIC، MANA، ALGO و چندین دارایی اصلی دیگر اوراق بهادار هستند، این شرکت اساساً تصمیم محتاطانه‌ای اتخاذ کرده است.

مربوط: فراگیر: نماینده کنگره آمریکا “قانون تثبیت SEC” را برای برکناری گری جنسلر ارائه کرد

قابل ذکر است، eToro هیچ اشاره ای به Solana یا Cardano نمی کند، که در دعاوی اخیر نیز اوراق بهادار محسوب می شدند.

این اولین باری نیست که eToro US در پاسخ به SEC مناسب با دعوی، اقدامی برای مسدود کردن دسترسی به دارایی‌های خاص انجام می‌دهد. این شرکت همچنین ریپل (XRP) را در دسامبر 2020 به دنبال شکایت SEC علیه آزمایشگاه های ریپل از فهرست خارج کرد.

مجله: مقررات ارزهای دیجیتال – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا