اخبار ارز دیجیتال

Vitalik Buterin اتریوم یک بازدید شگفت‌انگیز از بایننس انجام می‌دهد، نماینده SHIB برنامه‌های Shibarium برای مشارکت در هزاران پروژه را به اشتراک می‌گذارد: Crypto News Digest توسط U.Today

رویدادهای برتر ارزهای دیجیتال، از جمله سه خبر برتر U.Today را بررسی کنید.

ویتالیک بوترین اتریوم یک بازدید غیرمنتظره از بایننس داشت

همانطور که اخیرا توسط ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس در پلتفرم X به اشتراک گذاشته شده است، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم یک بازدید غافلگیرکننده انجام داد به دفتر بایننس. تنگ از بوترین به خاطر پیدا کردن زمان برای صحبت با تیمش به صورت حضوری تشکر کرد و گفت که میزبانی از او در دفتر شرکت یک افتخار است. این بازدید خودجوش سر و صدای زیادی در جامعه کریپتو ایجاد کرد و بسیاری از کاربران در مورد همکاری احتمالی بین این دو غول بازار کریپتو گمانه زنی کردند. به عنوان یادآوری، بایننس در حال حاضر با جریمه ۴ میلیارد دلاری و چالش های نظارتی مداوم دست و پنجه نرم می کند. با در نظر گرفتن این موضوع، تمرکز بوترین بر امنیت، حفظ حریم خصوصی و مقیاس‌پذیری (همانطور که در مقاله‌اش «باز هم اتریوم Cypherpunk بسازید» توضیح داده شد) و نگرانی او در مورد صرافی‌های متمرکز و آسیب‌پذیری آن‌ها در برابر هک، به شایعات در مورد همکاری احتمالی بین بوترین و بایننس دامن می‌زند. با این حال، نه بوترین و نه تنگ در این مورد اظهار نظری نکردند.

Shibarium: هزاران پروژه با مشارکت های متعدد به شبکه L2 خواهند پیوست – نماینده SHIB

در پست اخیر X، لوسی عضو تیم شیبا اینو به اشتراک گذاشت: برنامه های آینده شیباریوم. لوسی نوشت که راه حل لایه ۲ با هدف “درگیر کردن ۱۰۰۰ پروژه با مشارکت های متعدد” است و به جامعه یادآوری کرد که حمایت از پروژه های جدید لزوما به معنای لغو پروژه های موجود نیست. نماینده SHIB سپس از همه حامیان نمادهای میم خواست تا در مواقع چالش برانگیز به عنوان یک جامعه قوی بمانند، و خاطرنشان کرد که اگر در حمایت از تیم پروژه “تا اینجا” پیش رفته اند، اکنون تسلیم شدن فایده ای ندارد. پست لوسی واکنش های متفاوتی را در میان اعضای نظامی SHIB برانگیخت. اگرچه بسیاری توسعه دهندگان SHIB را تحسین کردند، برخی از کاربران توانایی تیم پروژه برای دستیابی به چیزی بیش از برنامه ریزی و نوید دادن به پیشرفت های جدید را زیر سوال بردند.

JPMorgan: هیجان بیت کوین ETF در حال خنک شدن است

به گفته کنت ورتینگتون، تحلیلگر JPMorgan، هیجان اولیه پیرامون ETF های بیت کوین ممکن است کاهش یابدتغییر به سمت “محیط پخش عادی تر” به طور بالقوه در افق است. در ۲۶ ژانویه، ETF های بیت کوین پس از یک دوره چهار روزه بازخرید به فروش خالص حدود ۱۵ میلیون دلار دست یافتند. این معکوس ممکن است نشانه ای از تغییر احساسات سرمایه گذاران در مورد این محصولات مالی جدید باشد. از زمان عرضه، قیمت بیت کوین حدود ۹ درصد کاهش یافته است، اما از آن زمان با شروع هفته جدید معاملاتی، حدود ۴۲۰۰۰ دلار تثبیت شده است. پیش از این، JPMorgan به درستی پیش بینی کرده بود که تایید ETF های بیت کوین یک رویداد فروش خبری است. قبل از تصویب، قیمت ارز دیجیتال پیشرو از بیش از ۴۷۰۰۰ دلار به زیر ۳۹۰۰۰ دلار کاهش یافت. این فروش با خروجی های عمده از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) مصادف شد که پس از تایید SEC به یک ETF بیت کوین تبدیل شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا