اخبار ارز دیجیتال

ویتالیک بوترین اتریوم، مدیرعامل جدید ریچارد تنگ، بازدید شگفت‌انگیزی از بایننس داشت.

در نتیجه یک اتفاق غیرمنتظره، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم (ETH) و یکی از نام‌های برجسته در صنعت ارزهای دیجیتال، به طور غیرمنتظره از دفتر بایننس بازدید کرد. این بیانیه را مدیر عامل بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان بیان کرد. ریچارد تنگاو این خبر را در صفحه X به اشتراک گذاشت.

تنگ از امتیاز میزبانی بوترین قدردانی کرد.

این جلسه بداهه موجی از گمانه زنی ها را در جامعه کریپتو برانگیخت. علاقه مندان و کارشناسان به طور یکسان در مورد همکاری بالقوه بین این دو غول بازار کریپتو فکر کرده اند. بخصوص، بایننس در ماه‌های اخیر با افزایش نظارت‌های نظارتی دست و پنجه نرم کرده است که منجر به مشکلات حقوقی مدیر عامل سابق Changpeng “CZ” Zhao شده است.

اتصالات Vitalik و Binance

این جلسه غیرمنتظره با توجه به سابقه همکاری فعال بوترین و بایننس (به عنوان مثال، مشارکت بوترین در مفهوم اثبات ذخیره برای مبادلات رمزنگاری متمرکز فقط دو سال پیش) مهم است. با توجه به جریمه ۴ میلیارد دلاری بایننس و چالش های قانونی جاری، ماهیت بحث ها بین بایننس بوترین و تیم Binance یک راز باقی مانده است.

تمرکز اخیر ویتالیک بوترین “Make اتریوم باز هم، Cypherpunk» بر امنیت، حریم خصوصی و مقیاس‌پذیری تمرکز دارد. به ویژه، نگرانی‌ها در مورد صرافی‌های متمرکز و آسیب‌پذیری آن‌ها در برابر هک را نشان می‌دهد، موضوعی که به گمانه‌زنی‌ها در مورد تلاش‌های مشترک احتمالی بین بوترین و بایننس دامن زده است.

در حالی که جامعه کریپتو مشتاقانه منتظر پیشرفت‌های بیشتر است، این بازدید غافلگیرکننده بحث‌های شدیدی را در مورد مسیر آینده این صنعت برانگیخته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا