اخبار ارز دیجیتال

آیا آخرین امید اتریوم (ETH) به پایان رسیده است؟ افت واحدهای ERC404

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اکوسیستم اتریوم با یک بررسی واقعیت مواجه است زیرا بخش نوآورانه ERC-404 در اتریوم کاهش قابل توجهی را تجربه کرده است. در ۲۴ ساعت گذشته، ارزش بازار توکن های ERC-404 29٪ کاهش یافته است. توکن‌هایی مانند PANDORA بیش از ۱۵ درصد، DEFROGS بیش از ۲۲ درصد و RUG با ۳۸ درصد سقوط کردند.

استاندارد ERC-404 به عنوان چراغ نوآوری اتریوم مورد ستایش قرار گرفته است و به طور بالقوه تبدیل به سوخت جدیدی برای روند صعودی می شود که مشابه تاثیر NFT ها در سال ۲۰۲۱ و ICO ها در سال ۲۰۱۷ است. با این حال، تسلیم شدید و سریع در ارزش بازار، سؤالات ناخوشایندی را در رابطه با دوام آن به عنوان «آخرین امید» اتریوم برای رستاخیز ایجاد می کند.

نمودار ETHUSD
نمودار ETH/USD از TradingView

این استاندارد برای ایجاد توکن‌های قابل تعویض مانند ERC-20 و توکن‌های منحصربه‌فرد مانند ERC-721 پیش‌بینی شده بود که یک لایه ارزش از طریق NFT‌های مرتبط اضافه می‌کند که ممکن است کمیاب یا دارای اهمیت ویژه باشند.

با در نظر گرفتن PANDORA به عنوان مثال، خرید این توکن ERC-404 در صرافی هایی مانند Uniswap نه تنها خود توکن را از بین می برد، بلکه با ارائه یک NFT منحصر به فرد، عنصر شانس و گیمیفیکیشن را برای تجارت و مالکیت فراهم می کند. خرید یک NFT کمیاب به طور بالقوه می‌تواند ارزش پرتفوی سرمایه‌گذار را افزایش دهد و فروش آن در پلتفرم‌هایی مانند Blur یا OpenSea می‌تواند به طور همزمان توکن مرتبط را بفروشد.

با این حال، کاهش فعلی توکن های ERC-404 نشان دهنده مشکلات احتمالی برای اتریوم است. کاهش سریع ارزش این فرضیه که ERC-404 می‌تواند به دوره جدیدی از رشد برای اتریوم منجر شود، به چالش می‌کشد.

اگر توکن‌های ERC-404 همچنان به از دست دادن جایگاه خود ادامه دهند، این می‌تواند تأثیر منفی بر ظرفیت اتریوم برای نوآوری و حفظ روندهای توسعه جدید داشته باشد. آینده اتریوم اکنون به توانایی آن در سازگاری و غلبه بر شک و تردید بازار، یافتن راه‌های جدیدی برای نوآوری بستگی دارد که می‌تواند سرمایه‌گذاری و اعتماد به اکوسیستم آن را تحریک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا