اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Whale 46 میلیون دلار ETH از طریق Binance، Bitfinex و Aave منتقل کرد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ اتریوم (ETH) در اقدامی شگفت‌انگیز که توجه جامعه ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرد، رویدادی را ترتیب داد. یک سری عملیات این رویداد، که شامل صرافی‌های بزرگ بود، طی دو روز گذشته یک حرکت خیره‌کننده ۴۶.۰۲ میلیون دلاری در ETH ایجاد کرد. با استفاده از شبکه ای متشکل از هشت کیف پول، این سازمان وجوهی را از Binance و Bitfinex برداشت قبل از اینکه با Lido، راه حلی برای سهامداری مایع، سرمایه گذاری کند.

پلتفرم تحلیل بلاک چین Spot On Chain ابتدا تراکنش های مهم را از طریق توییتی که جزئیات پیچیده جنبش عظیم ETH را فاش می کرد، برجسته کرد. ویل دارایی های اتریوم خود را از صرافی های رمزنگاری Binance و Bitfinex با قیمت متوسط ​​۲۴۱۹ دلار خارج کرد.

سپس از پنج کیف پول برای برداشت ۵۰.۱۵ میلیون USDT از Aave، یک پروتکل پیشرو DeFi، به پلتفرم معاملاتی CEX استفاده شد و استیبل کوین را با ۱۹۰۲۱ ETH، معادل ارزش ۴۶.۰۲ میلیون دلار مبادله کرد. Spot On Chain همچنین فاش کرد که سه کیف پول هنوز تقریباً ۳۰ میلیون USDT در Aave نگهداری می‌کنند، که این گمانه‌زنی را تقویت می‌کند که به زودی می‌توانند آن وجوه را به یک CEX واریز کنند و به طور بالقوه ETH بیشتری دریافت کنند.

مبارزه قیمت اتریوم

زمان این معاملات مصادف با یک دوره بود. دوره سخت برای بازار اتریوم. در دوره ای که نهنگ فعالیت می کرد، قیمت اتریوم در شرایط سختی قرار داشت و در ۲۴ ساعت گذشته ۴.۵۷ درصد و در هفته گذشته ۹.۴۶ درصد کاهش یافت. داده‌های فعلی بازار نشان می‌دهد که ETH در ۲۲۹۶ دلار معامله می‌شود.

یکی دیگر از پلتفرم های تحلیلی، Coinglass، حجم قابل توجهی از داده ها را گزارش کرد. انحلال ها مجموع ETH در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳.۷۸ میلیون دلار است. از این مبلغ، ۴۷.۴۸ میلیون دلار ناشی از انحلال طولانی مدت و ۶.۲۹ میلیون دلار از انحلال کوتاه مدت بوده است. داده های انحلال بر نوسانات و عدم قطعیت رایج در بازار تأکید می کند. سرمایه گذاران زیان قابل توجهی را متحمل می شوند.

تحلیلگران و علاقه مندان بازار این تحولات را از نزدیک دنبال می کنند. چنین معاملات گسترده ای از سازمان های با نفوذ اغلب منجر به گمانه زنی و حدس و گمان در مورد پتانسیل می شود. اثرات بازار. به معامله‌گران و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود که محتاط و هوشیار باشند زیرا چشم‌انداز ارزهای دیجیتال همچنان در حال تکامل است و پویایی این بازار به سرعت در حال تحول را آشکار می‌کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا