🚨 اخبار ارز دیجیتال

با افزایش قیمت ها، نهنگ اتریوم با حرکتی جسورانه به ETH وارد می شود

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، از ابتدای فوریه شاهد افزایش تقاضا و قیمت بوده و در معاملات اولیه امروز به بالاترین سطح یک ماهه خود یعنی ۲۶۸۷ دلار رسیده است.

با توجه به این زنجیره نگاهیک نهنگ اتریوم از ابتدای فوریه، زمانی که قیمت آن از ۲۲۳۹ دلار شروع به افزایش کرد، حرکت جسورانه ای در انباشت اتریوم انجام داد.

استراتژی نهنگ مدت‌هاست که بر روی ETH با استفاده از اعتبارات گردان در پلتفرم Spark اجرا می‌شود، که به وام گیرنده اجازه می‌دهد تا در صورت نیاز در یک محدوده و بازه زمانی معین برداشت، بازپرداخت و بازپرداخت وجوه را انجام دهد.

Spark پلتفرمی است که وام های گردان ارائه می کند. کاربران می توانند ETH یا سایر توکن های ERC-20 را به عنوان وثیقه سپرده گذاری کنند و استیبل کوین هایی مانند USDC یا DAI را با نرخ بهره متغیر قرض کنند.

به گفته Lookonchain، نهنگ مورد بحث از اول فوریه ۳۹۹۰۰ ETH به ارزش ۹۹.۵ میلیون دلار از صرافی هایی مانند Binance، Bybit، OKEx و Bitfinex با میانگین قیمت ۲۴۹۲ دلار برداشت و ۵۶.۸ میلیون DAI از Spark وام گرفته است.

هدف نهنگ به وضوح افزایش دارایی و سود ETH خود با پرداخت سود بسیار کمی برای وام است.

وضعیت نهنگ به سمت بالا به وضوح قابل مشاهده است

استراتژی فوق ممکن است با توجه به نوسانات بازار کریپتو خطرناک به نظر برسد. اما روند صعودی نهنگ مشهود است.

با همه نشانه‌ها، نهنگ شرط می‌بندد که قیمت ETH بیش از نرخ بهره وام افزایش می‌یابد و ارزش وثیقه کمتر از آستانه انحلال نخواهد بود. اگر قیمت ETH به میزان قابل توجهی کاهش یابد، نهنگ ممکن است وثیقه خود را از دست بدهد و متحمل ضرر قابل توجهی شود.

روز دوشنبه، اکوسیستم اتریوم و توکن های لایه ۲ مانند LDO، ARB، و MNT پس از درخواست فرانکلین تمپلتون برای یک ETF نقطه ای اتریوم افزایش یافتند.

به نظر می رسد افزایش بیت کوین به ۵۰۰۰۰ دلار برای اولین بار از اواخر سال ۲۰۲۱ با رشد ارزهای دیجیتال جایگزین یا «آلت کوین ها» همراه باشد. در زمان نگارش این مقاله، ETH با ۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۶۷۸ دلار رسیده است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا