🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Whale با نزدیک شدن به ۳۰۰۰ دلار قیمت ETH 155.7 میلیون دلار می‌خرد.

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در اقدامی بی‌سابقه، نهنگ اتریوم (ETH) به سود کلانی دست یافت پیروزی کل اتریوم تقریباً ۱۵۵.۷ میلیون دلار است. این حرکت قابل توجه زمانی رخ می دهد که قیمت اتریوم به مرز ۳۰۰۰ دلار نزدیک می شود. این یک سیگنال صعودی برای سرمایه گذاران و علاقه مندان به طور یکسان است. طبق توییت اخیر Spot On Chain، یک شرکت بزرگ تحلیل ارزهای دیجیتال، نهنگ ناشناس در ۲۴ ساعت گذشته تعدادی خرید استراتژیک انجام داده است.

این تراکنش‌ها که رقم حیرت‌انگیز ۵۴۷۲۱ اتریوم را به دست می‌آورد، از طریق ترکیبی از برداشت‌ها از بایننس، یکی از صرافی‌های پیشرو ارزهای دیجیتال در جهان، و سوآپ‌ها در صرافی غیرمتمرکز معروف ۱ اینچی انجام شد. تفکیک دقیق تراکنش ها نشان می دهد که نهنگ ۱۹۲۲۶ اتریوم از بایننس به ارزش تقریبی ۵۵.۶ میلیون دلار خارج کرده است.

علاوه بر این، سرمایه‌گذار ۱۰.۱ میلیون USDT (Tether) را با ۳۴۹۳ ETH، معادل تقریباً ۶۵.۷ میلیون دلار از طریق ۱ اینچ، با میانگین قیمت تقریباً ۲۸۹۳ دلار در هر ETH در چند ساعت گذشته مبادله کرد. این تحرک بر موارد زیر تأکید دارد: اتریوم استراتژی سرمایه گذاری تهاجمی نهنگ و اعتقاد به ارزش بلندمدت اتریوم.

اتریوم به ۳۰۰۰ دلار نزدیک می شود

این تجمع عظیم اتریوم توسط نهنگ در بحبوحه افزایش قابل توجه قیمت بازار اتریوم و حجم معاملات رخ داد. قیمت فعلی ETH می ایستد این قیمت به ۲۹۰۶ دلار افزایش یافت که افزایش چشمگیر ۳.۶۹٪ در ۲۴ ساعت گذشته و ۱۶.۵۱٪ در هفته گذشته بود. حجم معاملات ۲۴ ساعته اتریوم نیز افزایش قابل توجهی را تجربه کرد و با ۵۳.۴۴ درصد افزایش به ۲۶.۶۵ میلیارد دلار رسید.

این معیارها نه تنها نشان دهنده رشد سرمایه گذار است با اعتماد به نفس در مورد اتریوم، اما همچنین انعطاف پذیری و پتانسیل رشد آتی ارز دیجیتال را برجسته کنید. جامعه اتریوم و بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال مملو از گمانه‌زنی‌هایی درباره عواقب اقدامات این نهنگ است. چنین سرمایه گذاری های قابل توجهی توسط افراد با ارزش خالص بالا یا دارایی های به طور کلی یک چشم انداز صعودی در مورد حرکت قیمت آتی دارایی را نشان می دهد.

تحلیلگران معتقدند که این امر به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش علاقه سازمانی به اتریوم شود و با نزدیک شدن اتریوم به نقطه عطف ۳۰۰۰ دلاری، قیمت آن را حتی بیشتر کند. به طور کلی، بازار با پیش بینی موج بعدی تحولات در این زمینه همیشه در حال تحول، با نفس بند آمده تماشا می کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۱ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا