🚨 اخبار ارز دیجیتال

شاید لازم باشد اعتبار سنجی اتریوم ۶۴ برابر بیشتر اتریوم را به اشتراک بگذارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این پیشنهاد با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه ارزهای دیجیتال مواجه شد و برخی از کاربران تاکید کردند که شبکه متمرکزتر خواهد بود.

توسعه دهندگان هسته اتریوم قصد دارند حداقل مقدار اتر (ETH) مورد نیاز برای سهام را برای اعتبار سنجی ۶۴ برابر افزایش دهند، از ۳۲ ETH فعلی به ETH 2048.

این پیشنهاد توسط محقق بنیاد اتریوم، مایکل نودر، در جلسه اجماع توسعه دهندگان هسته اتریوم ارائه شد. محققان خاطرنشان کردند که محدودیت فعلی ۳۲ اتریوم به اعتبارسنجی‌های بیشتری اجازه می‌دهد تا به شبکه اتریوم بپیوندند و آن را غیرمتمرکزتر کند، اما همچنین منجر به تورم در اندازه مجموعه اعتباردهنده پایین می‌شود.

نودر افزود که چنین افزایش بزرگی در نهایت به کارآمدتر شدن شبکه اتریوم در طول زمان کمک می کند. نودر علاوه بر پیشنهاد افزایش حد اتریوم سهام اعتباردهنده، خواستار ترکیب خودکار جوایز اعتبارسنجی شد.

ترکیب خودکار جوایز اعتبارسنجی به اعتبارسنجی‌کنندگان این امکان را می‌دهد تا با اتری که در اختیار دارند، درآمد بیشتری کسب کنند. در حال حاضر، هر گونه جوایزی که بیش از سقف ۳۲ ETH دریافت می‌شود، باید به حساب دیگری منتقل شود تا درآمد سهامداری کسب شود. در صورت افزایش سقف، این مزایا می‌توانند به سرعت رشد کنند و راه‌های عملی را به اعتباربخش‌ها برای افزایش پاداش‌هایی که به دست می‌آورند ارائه دهند.

نودر گفت که پیشنهاد فعلی نه تنها شبکه اتریوم را کارآمدتر می‌کند و راه را برای اعتبارسنجی‌ها برای کسب درآمد بیشتر هموار می‌کند، بلکه برای گره‌های بزرگ مانند صرافی‌هایی که در حال حاضر هزاران اعتبارسنجی را مدیریت می‌کنند. ادعا می‌شود که برای اپراتورها نیز مفید است.

مربوط: پارلمان هنگ کنگ علیرغم نظارت SEC، Coinbase را به منطقه دعوت کرد

پس از اینکه اتریوم به شبکه اثبات سهام منتقل شد، محدودیت ۳۲ ETH افزایش قابل توجهی در آدرس‌های اعتبارسنجی داشته است. ما در حال حاضر بیش از ۷۰۰۰۰۰ اعتبارسنجی داریم که تقریباً ۹۰۰۰۰ در صف منتظر فعال شدن هستند.

Total Validators اتریوم، منبع: Beaconscan

این پیشنهاد واکنش‌های متفاوتی را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال دریافت کرد، به طوری که برخی از کاربران اشاره کردند که چنین تغییر شدیدی در ETH سهامدار منجر به کاهش تعداد اعتبارسنجی‌ها می‌شود و کیفیت شبکه را بیشتر کاهش می‌دهد. متمرکز. سایر کاربران این ایده را رد کردند و استدلال کردند که برای شبکه مفید نیست.

مجله: مقررات رمزنگاری: آیا رئیس SEC گری جنسلر تصمیم نهایی را دارد؟نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا