اخبار ارز دیجیتال

اتریوم در ماه آوریل 20 درصد و Markets Pro در یک روز 379 درصد افزایش یافته است.


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

یک هشدار Cointelegraph Markets Pro به معامله گران مجازی برندگان سه رقمی را در 24 ساعت ارائه می دهد.

Cointelegraph Markets Pro در 8 آوریل با سود کلان 379٪ در یک هشدار، معامله گران را شگفت زده کرد. پلتفرم های معاملاتی رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی، رویدادهای متحرک بازار را به محض وقوع شناسایی می کنند. یکی از شاخص های این رویدادها امتیاز VORTECS™ است.

در 7 آوریل، OG Fan Tokens برای یک رالی شگفت انگیز آماده می شدند. OG Fan Token یک ارز رمزپایه است که برای تسهیل تعامل باشگاه‌های ورزشی با طرفداران خود ایجاد شده است. کلوپ‌های ورزش الکترونیک OG با همکاری با اپلیکیشن موبایل بلاک چین Socios.com و استفاده از توکن‌های CHZ، هدفشان ارتقای تجربه ورزشی است. پس از افزایش OG در این هفته، علاقه به توکن های فن مانند CITY و BAR به شدت افزایش یافت.

زمانی که امتیاز VORTECS™ (مقایسه “عکس لحظه ای” تاریخی از شرایط فعلی و تاریخی بازار یک سکه فردی) از 75 فراتر رفت، این توکن با قیمت 2.90 دلار معامله می شد. طی 24 ساعت آینده، قیمت OG به 13.90 دلار افزایش یافت. این یک جهش خیره کننده 379 درصدی است.

منبع: Cointelegraph Markets Pro

پنج روز بعد، معامله‌گران می‌توانستند با افزایش دوباره OG سود بیشتری کسب کنند. در 13 آوریل، امتیاز VORTECS™ 80 روشن شد. طی 24 ساعت آینده، توکن شاهد افزایش سریع 40 درصدی بود.

هرکسی که به Markets Pro دسترسی داشت، این شانس را داشت که این دستاوردها را در تضاد کامل با عملکرد اتریوم تا کنون در آوریل بدست آورد. من توانستم توکن را از قرارداد خارج کنم.

این ارتقا در واقع 36.4 میلیارد دلار ETH سهامدار را باز کرد و قیمت توکن را از 1775 دلار در اوایل آوریل به 2132 دلار افزایش داد.

از طرف دیگر، Cointelegraph Markets Pro چندین هشدار ارائه کرد و سود قابل توجهی را در توکن های اساسی مرتبط با آن هشدارها به دست آورد. خلاصه ای از این نتایج در گزارش های هفتگی VORTECS™ ارائه شده است. از 26 مارس، بسیاری از فرصت های تجاری برنده برجسته شده اند.

هشدارهای VORTECS™

Rocket Pool (RPL) – 45 درصد سود

RPL یکی از بسیاری از دارایی های VORTECS™ بالای این هفته است. در 13 آوریل، زمانی که دارایی با قیمت 42.18 دلار معامله می شد، امتیاز قوی 80 چشمک زد. قیمت به زودی شروع به افزایش کرد و در 17 آوریل به 60.97 دلار رسید. یعنی 45 درصد افزایش!

امتیاز سبز 75 برای مدت کوتاهی دوباره در 15 آوریل چشمک زد، زمانی که RPL در 52.53 دلار معامله می شد. تاجری که این محدوده قیمتی را خریده بود می توانست تنها در ۲ روز ۱۶ درصد سود داشته باشد!

RPL نماد ابزار و حاکمیت Rocket Pool، پروتکل استیکینگ مایع اتریوم است. این پروژه اولین استخر کاملا غیر متمرکز اتریوم است.

منبع: Cointelegraph Markets Pro

افزایش حجم توییت و تجارت

کشیدن انگشت (SXP) – 163 درصد افزایش

SXP در توییت‌ها، معاملات و فعال‌ترین نمودارهای 24 ساعته زنجیره‌ای از 28 تا 31 مارس ظاهر شد. هنگامی که در 28 مارس ظاهر شد 0.29 دلار معامله شد و در 3 آوریل به 0.764 دلار رسید. این افزایش 163 درصدی است!

SXP توکن اصلی Swipe است، یک اکوسیستم کیف پول ارزهای دیجیتال که تبادل ارزهای فیات را در صرافی‌ها و پلتفرم‌های معاملاتی مختلف آسان می‌کند.

منبع: Cointelegraph Markets Pro

افزایش حجم معاملات

نماد (ICX) – 76٪ افزایش

ICX در 2 آوریل زمانی که 0.282 دلار معامله می شد در صدر نمودار حجم قرار گرفت. تنها پس از 3 روز، قیمت به 0.464 دلار افزایش یافت، افزایش خیره کننده 76٪!

ICX توکن اصلی ICON است، یک شبکه بلاک چین که هدف آن ایجاد یک اقتصاد دیجیتال است که در آن شبکه ICON میزبان سایر شبکه های مبتنی بر بلاک چین است.

منبع: Cointelegraph Markets Pro

سابقه سود هفتگی مثبت

Cointelegraph Markets Pro بیش از 204 هشدار ارائه کرد و سود دو رقمی را در سال 2022 ارائه کرد. این به طور متوسط ​​4 هشدار برنده در هفته و 17 هشدار برنده در ماه است. امسال، پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو همچنان به اعضای این نوع تجارت برنده بالقوه بدون توجه به شرایط بازار هشدار می‌دهند.

با ارتقای جدید پلتفرم، Markets Pro 2.0 اکنون نه تنها شامل شاخص‌های سنتی هوش مصنوعی مانند امتیازات VORTECS™ و Newsquakes™ Alerts، بلکه شامل جریان‌های ورودی برتر مبادلات، خروجی‌های برتر مبادلات، و فعال‌ترین مبادلات می‌شود. معیارهای جدید مختلفی اکنون نیز گنجانده شده است. . روی زنجیره

شاخص های اضافی به اعضای انجمن Markets Pro این فرصت را می دهد که فرصت های معاملاتی بیشتری نسبت به قبل پیدا کنند.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده‌های حرکت بازار را قبل از عمومی شدن ارائه می‌کند.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری فردی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. تصاویر و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری مشخص شده اند. استراتژی های آزمایش شده در دنیای واقعی توصیه نیستند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با مشاور مالی خود مشورت کنید.

تمام ROI ذکر شده از 24 آوریل 2023 دقیق هستند…

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا