اخبار ارز دیجیتال

TPS Boost اتریوم؟ Starknet “Quantum Leap” شروع به کار کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Uri Kolodny، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل StarWare، گفت که آخرین ارتقاء کوانتوم لیپ Starknet TPS بالایی را به شبکه اصلی اتریوم می آورد.

ارتقاء کوانتوم لیپ مورد انتظار توسط پروتکل مقیاس‌پذیری لایه 2 Starknet اخیراً به شبکه اصلی اتریوم معرفی شده است که امکان 90 تراکنش در ثانیه (TPS) و افزایش سرعت شبکه را فراهم می‌کند.

به گفته اولی کولودنی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Starware، امروز روز بزرگی برای بلاک چین اتریوم است زیرا محدودیت‌های مقیاس‌پذیری «شکسته شده‌اند». او توضیح داد که به‌روزرسانی جدید «در نهایت TPS بالایی را به شبکه اصلی اتریوم می‌آورد». او اضافه کرد:

“ما گفتیم که این ارتقا می تواند به صدها TPS در سه ماهه سوم برسد، اما ما فقط به دنبال تست استرس هستیم تا ببینیم آیا هدفمان است یا خیر. چند ده TPS در این مرحله اولیه ما را هیجان زده می کرد – اما ما بیش از این کار را انجام دادیم. انتظار داشتیم.”

کلودنی همچنین تاکید کرد که توانسته است به 37 TPS ثابت دست یابد. این مدیر اجرایی همچنین خاطرنشان کرد: آزمایش‌ها نشان می‌دهد که تعداد تراکنش‌های حواله در دوره‌های اوج به نزدیک به 100 در ثانیه رسیده است.

مربوط: وام گیرندگان DeFi از NFT های لوکس تماشا شده به عنوان وثیقه وام استفاده می کنند

در 5 جولای، جهش کوانتومی استارک نت به شبکه آزمایشی معرفی شد و سرعتی تا سه رقم ثبت کرد. در طول راه اندازی شبکه آزمایشی، تیم اعلام کرد که انتظار دارد “زمان یکپارچه سازی” حدود 15 ثانیه باشد. این بدان معنی است که برنامه های غیرمتمرکز (DApps) می توانند تراکنش های زنجیره ای را در چند ثانیه ببینند. با این حال، واقعیت فراتر از این انتظار بود.

او توضیح داد: «ما قصد داشتیم کمتر از 15 ثانیه تأخیر داشته باشیم، اما در نهایت اکثر تراکنش‌ها در کمتر از 10 ثانیه دریافت شدند.» به گفته تیم Starknet، افزایش توان عملیاتی و گنجاندن سریع‌تر، راه را برای برنامه‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) سریع‌تر هموار می‌کند. این همچنین به این معنی است که بازی های دارای رتبه AAA در داخل شبکه واقعی تر خواهند بود.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای ارزهای دیجیتال.

مجله: Web3 Gamer: GTA 6 Crypto Rumors، Doctor Who/Sandbox، بررسی NFT توریست تایلندی



نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا