🚨 اخبار ارز دیجیتال

تحلیل‌گر برتر می‌گوید اتریوم در مرحله تثبیت عملکرد بهتری از بیت‌کوین خواهد داشت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به زودی اصطلاح مایکل ون د پوپ، تحلیلگر معروف رمزارز، نظرات خود را در مورد وضعیت فعلی و حرکات آتی بیت کوین (BTC) و اتریوم، دو ارز دیجیتال پیشرو که توجه علاقه مندان و سرمایه گذاران به ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده اند، در X (توئیتر سابق) به اشتراک گذاشت. (ETH).

به گفته ون دو پوپ، بیت کوین در حال حاضر دوره‌ای از تثبیت را تجربه می‌کند که بین سطوح کلیدی و بدون جهت مشخص در نوسان است. او پیشنهاد می کند که این مرحله می تواند راه را برای تحت الشعاع قرار دادن بیت کوین از نظر عملکرد، به ویژه اگر ارتقاء به شبکه اتریوم موفقیت آمیز باشد، هموار کند.

پویایی بازار کریپتو

از یکشنبه گذشته داده هاقیمت بیت کوین با کاهش ۰.۲۷ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۳۰۱۶ دلار است. با وجود این کاهش، حجم معاملات بیت کوین به میزان قابل توجهی افزایش یافت و ۱۳.۹۴ درصد افزایش یافت و به حجم فعلی ۱۷,۷۶۴,۷۹۶,۲۱۹ دلار رسید. این نشان دهنده سطح فزاینده فعالیت در بازار است، حتی در شرایطی که قیمت برای یافتن یک پایه محکم تلاش می کند. تسلط بیت کوین در بازار همچنان در سطح ۵۱.۱۷ درصد باقی مانده است که نشان دهنده موقعیت پیشرو آن در دنیای ارزهای دیجیتال است.

از سوی دیگر، اتریوم نشانه هایی از انعطاف پذیری و رشد بالقوه را نشان می دهد. قیمت فعلی اتریوم ۲۳۳۵ دلار است که نشان دهنده افزایش اندک ۰.۴۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. حجم تراکنش های اتریوم نیز با ۱۶.۰۱ درصد افزایش به ۷,۵۹۳,۰۶۶,۳۸۲ دلار رسید. این افزایش هم در قیمت و هم در حجم تراکنش نشان می دهد که علاقه و خوش بینی به اتریوم در حال افزایش است، به ویژه با پیش بینی افزایش این شبکه. ارتقاء می دهد.

همانطور که Michaël van de Poppe پیش‌بینی کرد، عملکرد بهتر اتریوم نسبت به بیت‌کوین به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله اجرای موفقیت‌آمیز به‌روزرسانی‌های آتی اتریوم. هدف این بهبودها افزایش مقیاس پذیری، امنیت و پایداری شبکه اتریوم است که آن را برای توسعه دهندگان و کاربران جذاب تر می کند. اگر این ارتقاء ها به وعده خود عمل کنند، اتریوم می تواند دستاوردهای قابل توجهی در قیمت و برتری تکنولوژیکی خود نسبت به بیت کوین داشته باشد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا