اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Testnet با موفقیت در تمرین ارتقاء شانگهای فورک کرد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با نزدیک شدن به ارتقای اتریوم در شانگهای در ماه آینده، یکی از شبکه های آزمایشی این شبکه با موفقیت برای شبیه سازی هارد فورک آینده ارتقا یافته است.

شبکه آزمایشی Seporia در بلاک چین اتریوم برای شبیه سازی هارد فورک آینده شانگهای برنامه ریزی شده برای ماه مارس در شبکه اصلی شبکه با موفقیت ارتقا یافته است.

ارتقاء “Chapera” که ترکیبی از نام‌های هارد فورک آینده شانگهای و هارد فورک Capella است، در 28 فوریه با موفقیت در شبکه آزمایشی پیاده‌سازی شد.

Shanghai نام فورک سمت کلاینت لایه اجرا و Capella نام ارتقاء سمت کلاینت لایه توافق است. یکی از تغییرات اصلی به اعتبارسنجی‌ها این امکان را می‌دهد که اتر (stETH) را از زنجیره بیکن بیرون بکشند و آن را به لایه اجرا برگردانند، در کنار سایر ویژگی‌های جدید.

موارد مرتبط: Lido Finance پس از شرط بندی 150000+ ETH محدودیت های نرخ سهام را فعال می کند

اعتبارسنجی‌ها باید 32 اتر (ETH) را برای اعتبارسنجی بلاک چین اتریوم به اشتراک بگذارند. اکنون مجاز به برداشت بیش از 32 پاداش ETH و ادامه تأیید هستید. کسانی که مایل به برداشت کامل هستند تمام 32 ETH و جوایز را دریافت می کنند و می توانند تأیید را متوقف کنند.

گام بعدی قبل از اینکه فورک شانگهای روی شبکه اصلی راه اندازی شود، انتشار به روز رسانی در شبکه آزمایشی Ethereum Goerli است که قرار است در ماه مارس راه اندازی شود.نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا