اخبار ارز دیجیتال

شبکه آزمایشی خروج سهام اتریوم ژجیانگ از ۱ فوریه آنلاین شد

این اولین آزمایش عمومی اتریوم از زمان ارتقای Merge در سپتامبر ۲۰۲۲ است.

طبق پست ۳۱ ژانویه توسعه دهنده بنیاد اتریوم، پریتوش جایانتی، شبکه آزمایشی برداشت عمومی “ژجیانگ”: رهایی ۱ فوریه، ۱۵:۰۰ UTC. شش روز پس از ژجیانگ، شبکه های آزمایشی شانگهای و کاپلا نیز در دوره ۱۳۵۰ فعال خواهند شد.

“این همچنین زمان خوبی برای آزمایش نحوه جمع‌آوری، نمایش و استفاده از اطلاعات برداشت همه ابزارها است. می‌توانید اعتبارنامه‌های 0x00 را به 0x01 تبدیل کنید و آدرس‌های برداشت را تنظیم کنید. برای آزمایش برداشت‌های جزئی و کامل از اعتبارسنجی خارج شوید.”

هنگامی که ارتقاء شانگهای به طور کامل اجرا شد، کاربران می‌توانند دارایی‌ها و پاداش‌های اتر (ETH) خود را برداشت کنند. از زمان ارتقای موفقیت‌آمیز ادغام اتریوم در سپتامبر گذشته، کاربران می‌توانند ETH خود را در شبکه Proof of Stake به اشتراک بگذارند. با این حال، وجوه تا زمانی که یک پچ جدید اعمال شود، قفل می‌مانند.

همانطور که بارناباس بوسا، توسعه دهنده اتریوم گفت، ژجیانگ اولین شبکه آزمایشی عمومی پس از ارتقای Merge خواهد بود. اگرچه هنوز در نسخه بتا است، کد منبع بازپس گیری کامل در nodes.ethereum.org موجود است.

مربوط: توسعه دهندگان اتریوم هارد فورک شانگهای را در مارس ۲۰۲۳ هدف قرار می دهند

توسعه دهندگان بنیاد اتریوم یک تاریخ آزمایشی برای هارد فورک شانگهای را که برای مارس ۲۰۲۳ برنامه ریزی شده است، در نظر گرفته اند. علاوه بر این، شبکه آزمایشی آتی ژجیانگ همچنین شامل تمام پروتکل‌های بهبود اتریوم (EIP) موجود در ارتقاء شانگهای، از جمله فورک‌های مبتنی بر مهر زمانی خواهد بود.

بعد از شانگهای، ارتقاء بعدی نقشه راه توسعه دهندگان ما EIP-4844 است که انتظار می رود در ماه می یا ژوئن سال جاری منتشر شود. به گفته کارشناسان، EIP-4844 می تواند مقیاس پذیری لایه ۲ اتریوم را تا ۱۰۰ برابر افزایش دهد و کارمزد تراکنش ها را کاهش دهد.نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا