اخبار ارز دیجیتال

کاهش سپرده های سهام اتریوم به دلیل فشار نظارتی و ارتقاء Chapela


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با توجه به پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، مقدار ETH شرط بندی شده در هر ماه اخیراً کاهش یافته است.

سپرده های سهام اتریوم در هفته های اخیر به دلیل افزایش فشار نظارتی و ارتقاء Shapella که برای 12 آوریل برنامه ریزی شده است، اندکی کاهش یافته است.

در 9 آوریل، ارائه دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode در مورد وضعیت اکوسیستم سهام اتریوم گزارش داد.

داده‌ها نشان می‌دهد که فعالیت سپرده‌گذاری در حال حاضر «به دلیل فشار نظارتی و ارتقاء شانگهای» کم است.

رگولاتورهای مالی ایالات متحده در سال جاری ارزهای دیجیتال را سرکوب کرده اند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) قاطعانه است که اتر (ETH) یک اوراق بهادار است، و علیرغم اینکه هیچ قانون رسمی از کنگره برای طبقه بندی ETH به عنوان چنین چیزی وجود ندارد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) اجازه سهام دادن را نمی دهد. اجرا شد.

شبکه اتریوم در 12 آوریل یک ارتقاء مورد انتظار را خواهد داشت. هارد فورک Shapella که به نام هارد فورک شانگهای نیز شناخته می شود، آزادسازی تدریجی ETH موجود در زنجیره بیکن را امکان پذیر می کند.

به گفته گلس‌نود، این دو عامل منجر به کاهش سپرده‌های سهام اتریوم شده است.

این شرکت همچنین اشاره کرد که صرافی‌های متمرکز اصلی مانند کوین‌بیس، بایننس و کراکن سهم زیادی از بازار را به پلتفرم لیدو از دست داده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: با نشستن گرد و غبار بین سه غول، این لیدو بود که پیروز شد و همچنان بر جریان ورودی سپرده ها تا به امروز تسلط دارد.

Lido در حال حاضر تقریباً یک سوم از کل مبلغ ETH سهام را به خود اختصاص می دهد. این معادل تقریباً 11 میلیارد دلار از 5.9 میلیون ETH در پلتفرم است.

صرافی‌های متمرکز مانند کوین‌بیس، ۲۵ درصد کارمزد از پاداش‌ها دریافت می‌کنند. کارمزدهای کوین بیس در سایر دارایی ها مانند کاردانو (ADA) و سولانا (SOL) حتی بالاتر است.

Lido 10% پورسانت دریافت می‌کند و امکان کسب بازدهی اضافی در پلتفرم‌های DeFi را از طریق توکن Lido Staked ETH (stETH) ارائه می‌دهد. این توضیح می دهد که چه چیزی در طول زمان تغییر کرده است زیرا سهامداران با تجربه به پلتفرم های سودآورتر روی آورده اند.

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که پس از ارتقای Shapella، پلتفرم‌های استیکینگ مایع مانند Lido شتاب بیشتری خواهند گرفت.

مربوط: تحلیلگران درباره پیامدهای قیمت اتریوم ارتقای Shapella آتی اتریوم بحث می کنند

طبق پلتفرم ردیابی معیارهای اتریوم Ultrasound.Money، در حال حاضر در مجموع 18.1 میلیون ETH سهام وجود دارد که در حال حاضر حدود 33.7 میلیارد دلار ارزش دارد که 15 درصد از کل عرضه را تشکیل می دهد.

پس از ارتقاء Shapella، این به آرامی طی چند هفته/ماه آینده منتشر خواهد شد.

مجله: ویژگی «Account Abstraction» کیف‌پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا