🚨 اخبار ارز دیجیتال

مسئول بنیاد معتقد است که زنجیره جانبی اتریوم بزرگترین حمله به XRP Ledger است

در بحث اخیر در جامعه XRP، Thomas Silkjær، رئیس بخش تجزیه و تحلیل و انطباق در بنیاد XRPL، نسبت به ظهور زنجیره‌های جانبی ماشین مجازی اتریوم (EVM) ابراز نگرانی کرد و آنها را «بزرگ‌ترین حمله مستقیم تک» به پروتکل XRPL نامید. . Silkjær با بیان نظر شخصی خود از ترویج زنجیره های جانبی EVM توسط سازمان هایی که قرار است از منافع XRPL دفاع کنند انتقاد کرد.

به گفته Silkjær، این زنجیره‌های جانبی سود کمی برای اکوسیستم XRPL به ارمغان می‌آورند و نتوانستند علاقه توسعه‌دهندگان جدید را افزایش دهند یا با ذهنیت توسعه منحصربه‌فرد هماهنگ شوند. این نشان دهنده انحراف درک شده از اصول اولیه توسعه XRPL است که توسط مدیر فناوری ریپل، دیوید شوارتز بیان شده است.

شوارتز قبلا بر تعهد به نوآوری به جای تقلید تاکید کرده است و این را با روند اتخاذ زنجیره های جانبی EVM موجود مقایسه کرده است.

Silkjær از از دست دادن تمرکز بر جذب توسعه دهندگان قرارداد هوشمند به XRPL از طریق فناوری های نوآورانه توسعه یافته با روح XRPL ابراز تاسف کرد. او نسبت به تغییر درک شده در مدیریت XRPL به سمت دستور کار بیشتر XRP محور به جای یک دستور کار متمرکز بر فناوری ابراز نگرانی کرد.

یادداشت های جامعه

این مناقشه همزمان با افزایش گمانه زنی ها در جامعه در مورد گردش تقریباً ۳۶ میلیون دلار XRP است که به عنوان دارایی در زنجیره های جایگزین پیچیده شده است.

آیا اظهارات Silkjær بر مذاکرات داخلی بنیاد XRPL و جامعه گسترده تر XRP در رابطه با جهت استراتژیک پروتکل در مواجهه با روندهای در حال تحول صنعت روشن می کند؟


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا