اخبار ارز دیجیتال

ارتقای اتریوم Shapella: وقتی به‌روزرسانی در شبکه اصلی منتشر می‌شود، جامعه خوشحال می‌شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

اعضای انجمن اتریوم به آخرین به‌روزرسانی‌های انجام شده در شبکه اصلی اتریوم پاسخ داده‌اند.

آپدیت مورد انتظار Shapella برای اتریوم اکنون منتشر شده است و راه را برای ویژگی های جدیدی مانند unstaking Ether (ETH) هموار می کند. اعضای انجمن با واکنش‌های متفاوت نسبت به آخرین به‌روزرسانی اکوسیستم اتریوم جشن گرفتند.

Shapella اصطلاحی است که توسط جامعه استفاده می شود و ترکیبی از ارتقاء همزمان “Shanghai” و “Capella” است. هارد فورک یک نقطه عطف مهم در نقشه راه اتریوم است که بسیاری از اعضای جامعه در مورد آینده شبکه هیجان زده هستند.

بسیاری از اعضای جامعه به توسعه دهندگان این شبکه تبریک گفتند.دنی رایان، محقق بنیاد اتریوم گفت اثبات سهام (PoS) مدتی طول کشید، اما حلقه در نهایت تکمیل شد.

در جشن Chapela Watch Party که توسط تیم بنیاد اتریوم برگزار شد، ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، گفت که شبکه در حال حاضر در “مکان بسیار خوبی” قرار دارد. او توضیح داد:

ما در مرحله‌ای هستیم که سخت‌ترین و سریع‌ترین بخش انتقال پروتکل اتریوم اساساً به پایان رسیده است.

در همین حال، خواننده کریپتو، جاناتان مان، به‌روزرسانی جدید را با پخش آهنگ دیگری در پارتی ساعت شپرا جشن گرفت.

برخی زمان حال را جشن گرفتند، در حالی که برخی دیگر مشتاقانه منتظر آینده شبکه بودند. آنتونی ساسانو، عضو انجمن اتریوم به یاد آورد جامعه ای که ویژگی اصلی بعدی EIP-4844 خواهد بود که هدف آن افزایش مقیاس پذیری جمع آوری در اتریوم است.

مربوط: قیمت اتریوم در آستانه ارتقای شانگهای و کاپلا در هفته آینده صعودی می شود

در همین حال، شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Glassnode انتظار دارد که حتی اگر به‌روزرسانی Shapella ETH سهام را باز کند، کمتر از ۱٪ قصد فروش دارند. این شرکت تحلیلی گفت که فقط ۲۵۳ اعتبار سنجی برای پایان ثبت نام کردند.

یکی از اثرات مورد انتظار به‌روزرسانی Shapella این است که سرمایه‌گذاران نهادی بیشتری به اتریوم خواهند پیوست. فردی زوانزگر، رهبر اکوسیستم اتریوم در Blockdaemon، پیش‌بینی می‌کند که با گزینه‌های برداشت واضح در حال حاضر، علاقه به فرصت‌های سهام ETH از سوی سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر می‌تواند این کار را افزایش دهد.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا