اخبار ارز دیجیتال

انتقال اتریوم به Chapela در افق است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

این نقطه عطف گام دیگری در مسیر ارتقاء شانگهای است که برای ماه مارس برنامه ریزی شده است.

طبق یک پست وبلاگ در ۱۰ فوریه، تیم بنیاد اتریوم نقطه عطف دیگری را در مسیر ارتقاء شانگهای اعلام کرده است: شاپلا شاپلا شبکه آزمایشی ژجیانگ در حال حرکت به دنباله نهایی قبل از راه اندازی است.

در این پست آمده است: انتقال به Shapella شامل «ویژگی‌های بسیاری» است و «مهمترین آنها برای ذینفعان و لایه‌های اجماع فعال کردن برداشت‌ها است» و افزود: .

اعتباردهنده‌های پایان‌یافته را می‌توان به طور کامل برداشت کرد، در حالی که موجودی اعتبارسنجی فعال بیش از ۳۲ ETH را می‌توان تا حدی برداشت.

بر اساس این اطلاعیه، اعتبارسنجی‌های شرکت‌کننده در برداشت‌ها باید دارای اعتبار برداشت برای لایه اجرای 0x01 باشند. تیم اتریوم گفت: «اگر اعتبارسنجی در حال حاضر دارای اعتبار 0x00 BLS است، باید عملیات تغییر را به 0x01 امضا کند تا برداشت‌ها فعال شود.

Shapella به دو ارتقای اتریوم، “Shanghai” و “Capella” اشاره دارد که امکان برداشت را در لایه اجرا و بهبود در لایه توافقی زنجیره بیکن را فراهم می کند. این حرکت به ویژه برای سهامداران ETH (ETH) مفید است که علاقه مند به درک نحوه عملکرد برداشت هستند، زیرا برداشت کامل در لایه اجماع نیاز به تعامل دارد.

مطالب مرتبط: فورک شانگهای اتریوم در راه است – اما این بدان معنا نیست که سرمایه گذاران باید اتریوم را کنار بگذارند

شبکه آزمایشی ژجیانگ که در ۱ فوریه راه اندازی شد، اولین شبکه از سه شبکه آزمایشی شبیه سازی شانگهای است که قرار است در ماه مارس راه اندازی شوند، اگرچه تاریخ خاصی اعلام نشده است. شبکه آزمایشی Sepolia در ۲۸ فوریه و به دنبال آن شبکه آزمایشی Goerli ارتقا خواهد یافت. تیم اتریوم گفت:

اگر یک استکر اتریوم، اپراتور گره، ارائه‌دهنده زیرساخت و غیره هستید، اکنون زمان آن است که با خود آشنا شوید، نرم‌افزار خود را آزمایش کنید و به ارتقاهای آتی Shapella توجه کنید. ارتقا خواهند یافت و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، mainnet به زودی دنبال خواهد شد.

نقشه راه اتریوم چندین به روز رسانی پس از شانگهای دارد که با نام های Surge، Verge، Purge و Splurge شناخته می شوند. اتریوم در سپتامبر ۲۰۲۲ به اجماع اثبات سهام (PoS) روی آورد. متعاقبا، گری جنسلر، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) پیشنهاد کرد که حرکت بلاک چین به PoS ممکن است ETH را تحت نظارت نظارتی قرار داده باشد.

جوزف روبین، یکی از بنیانگذاران اتریوم و کارآفرین ارزهای دیجیتال اخیرا ادعا کرده است که مطمئن است اتر به عنوان یک امنیت در ایالات متحده طبقه بندی نمی شود. لوبین گفت: «من فکر می‌کنم که به همان اندازه که اوبر غیرقانونی شد، تأثیری خواهد داشت.

نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا