اخبار ارز دیجیتال

زنجیره فانوس اتریوم پس از مشکل نهایی به روز شد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

توسعه دهندگان هسته اتریوم وصله هایی را برای مشتریان Prysm Labs و Teku در پاسخ به یک مشکل زنجیره فانوس دریایی منتشر کردند که از نهایی شدن بلوک ها جلوگیری می کرد.

در عرض ۲۴ ساعت، توسعه دهندگان هسته اتریوم وصله هایی را برای مشتریان Prysm Labs و Teku در پاسخ به مشکل نهایی دو زنجیره بیکن منتشر کردند. زنجیره بیکن به عنوان لایه اجماع برای شبکه اتریوم عمل می کند.

در ۱۱ می، توسعه‌دهندگان اتریوم گزارش دادند که در تأیید تراکنش‌ها در beaconchain خود با مشکل مواجه هستند. یک بلوک جدید می تواند پیشنهاد شود، اما یک موضوع ناشناخته مانع از نهایی شدن آن شد. قطعی برق حدود ۲۵ دقیقه طول کشید. مشکل مشابهی در ۱۲ می رخ داد و مانع از نهایی شدن بلوک ها برای بیش از یک ساعت شد.

بنیاد اتریوم در بیانیه ای اعلام کرد که در دوره های ۳ و ۸ نمی توان به نهایی شدن رسید. اشتراک گذاری توسط یک مشاور اتریوم در توییتر. این مشکل “به نظر می رسد به دلیل بار زیاد روی برخی از مشتریان لایه توافقی ایجاد شده باشد، اما این به دلیل یک سناریوی استثنایی ایجاد شده است.”

اگرچه شبکه نمی تواند نهایی شود، اما کاربران زنده و نهایی هنوز هم به لطف تنوع مشتریان می توانند در شبکه تراکنش انجام دهند، “زیرا همه پیاده سازی های مشتری تحت تاثیر این سناریوی استثنایی قرار نگرفتند.” آماده است.

تنوع مشتری به تعداد کلاینت های نرم افزاری در دسترس برای ابزار اعتبارسنجی شبکه مربوط می شود. تنوع بیشتر در بین مشتریان به معنای یک شبکه قوی تر و امن تر است.

هر دو Teky و Prysm ارتقاهایی را منتشر کرده‌اند که بهینه‌سازی‌هایی را برای جلوگیری از مصرف بیش از حد گره‌های beacon اجرا می‌کنند.

مشکل مشابهی در ۱۵ مارس رخ داد و نسخه آزمایشی Goerli ارتقای “Shapella” اتریوم را که با موفقیت در ۱۲ آوریل اجرا شد، به تاخیر انداخت. زنجیره اثبات کار موجود اتریوم در سپتامبر با Beacon Chain ادغام شد. در ۱۵ ژانویه ۲۰۲۲، شبکه می‌تواند به مکانیزم اجماع اثبات سهام تغییر کند که سریع‌تر بوده و انرژی کمتری مصرف می‌کند.

هیپ معاملاتی اخیر Memecoin باعث افزایش فعالیت اتریوم و نرخ های پاداش شده است. براساس داده‌های زنجیره‌ای، اعتبارسنجی‌ها در هفته اول ماه می ۴۶ میلیون دلار یا ۲۴۹۹۷ اتر کسب کردند. این افزایش ۴۰ درصدی نسبت به درآمد ۳۳ میلیون دلاری هفته قبل است که ۱۸۳۳۹ اتر به عنوان پاداش توزیع شد.

مجله: در اینجا آمده است که چگونه مجموعه ZK اتریوم قابل تعامل خواهد بودنویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا