🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم سیگنال صعودی پنهان را در اوج تمام زمان دریافت می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

آخرین داده های Santiment نشان می دهد که اتریوم در آخر هفته بهبود قابل توجهی داشته است، با شکستن این ارز دیجیتال به بالای ۳۶۰۰ دلار. این روند صعودی به دنبال کاهش مختصری بود که طی آن قیمت اتریوم بین ۱۱ تا ۱۹ مارس تا ۲۵ درصد کاهش یافت. با وجود این شکست، انعطاف پذیری اتریوم مشهود است زیرا همچنان به ارائه عملکرد قوی ادامه می دهد.

یکی از پیشرفت‌های قابل توجهی که به چشم‌انداز صعودی اتریوم کمک می‌کند این است که تعداد آدرس‌های ETH که دارای ارزهای دیجیتال هستند به بالاترین حد خود یعنی ۱۱۸۲۳۰ رسیده است. علاوه بر این، نسبت میان‌مدت ارزش بازار به ارزش واقعی (MVRV) یک سیگنال صعودی خفیف نشان داد که اعتماد سرمایه‌گذاران را بیشتر تقویت کرد.

برای کسانی که آشنایی ندارند، MVRV به عنوان یک اندازه گیری بسیار مهم در بازار ارزهای دیجیتال عمل می کند و اطلاعاتی در مورد رابطه بین ارزش بازار و ارزش واقعی یک دارایی رمزنگاری ارائه می دهد. این نسبت نه تنها به شناسایی نوسانات بالقوه قیمت کمک می کند، بلکه رفتار سرمایه گذاران را روشن می کند و سرنخ های ارزشمندی را برای روند بازار ارائه می دهد.

""
منبع: سانتی متر

بررسی روند MVRV 30 روزه اتریوم، کاهش به قلمرو منفی را نشان می دهد که نشان دهنده افزایش احتمالی قیمت در آینده نزدیک است. اگرچه اتریوم در حال حاضر ۳۰ درصد پایین‌تر از بالاترین قیمت خود یعنی ۴۸۶۸ دلار معامله می‌شود، فعالیت زنجیره‌ای آن همچنان قوی است، به ویژه با افزایش آدرس‌های فعال غیرخالی. چنین فعالیتی اغلب به عنوان منادی تغییرات قابل توجه قیمت عمل می کند.

برخلاف بیت کوین که در چرخه کنونی از بالاترین رکورد قبلی خود گذشت، اتریوم مشتاقانه منتظر صعود به این نقطه عطف است. با توجه به شاخص MVRV که به روند صعودی اشاره می کند و معیارهای روی زنجیره به افزایش فعالیت اشاره می کند، چشم انداز اتریوم در چشم انداز آلت کوین امیدوارکننده به نظر می رسد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا