اخبار ارز دیجیتال

پروژه اتریوم برای محافظت از کاربران در برابر قیمت های بالای MEV متحد می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در مجموع ۲۷ پروژه اتریوم به عنوان شرکای راه اندازی به این طرح پیوسته اند. این شامل Balancer، Gnosis DAO، Shapeshift، StakeDAO و غیره می شود.

بیش از ۲۷ پروژه برجسته اتریوم برای راه اندازی MEV Blocker همکاری کرده اند. این راه حلی است که با هدف مقابله و به حداقل رساندن مقدار ارزش استخراج شده از کاربران، به نام حداکثر ارزش قابل استخراج (MEV) – مالیات نامرئی اتریوم است.

MEV مالیاتی است که از تراکنش های کاربران مالی غیرمتمرکز (DeFi) اخذ می شود. ربات‌های MEV می‌توانند تراکنش‌هایی مانند تراکنش‌های اتر (ETH)، خرید توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ثبت‌های ENS را ربودند تا قیمت‌ها را برای کاربران افزایش دهند. MEV Blocker که توسط CoW Swap، Agnostic Relay و Beaver Build توسعه داده شده است، یک ابزار رایگان و مقاوم در برابر سانسور برای مبارزه با این «مشکل ۱.۳ میلیارد دلاری» دائمی در سراسر اکوسیستم اتریوم است.

در مجموع ۲۷ پروژه اتریوم به عنوان شرکای راه اندازی به این طرح پیوسته اند. این شامل Balancer، Gnosis DAO، Shapeshift، StakeDAO و غیره می شود. مارتین کوپلمان، مدیر عامل Gnosis، قصد راه اندازی MEV Blocker را توضیح می دهد:

“با راه اندازی MEV Blocker، کاربران می توانند از فرصت های پشت سر هم که ایجاد می کنند بهره مند شوند. چرا؟”

MEV Blocker را می توان به عنوان یک نقطه پایانی سفارشی RPC به کیف پول ارزهای دیجیتال شما اضافه کرد. در هنگام استفاده از هر گونه DAPP اتریوم، از کاربران در برابر ساندویچ ها و ساندویچ ها محافظت می کند. طبق اعلام رسمی، MEV Blocker با انتقال حداقل ۹۰ درصد سود حاصل از مناقصه های موفق به کاربران و ۱۰ درصد به اعتباردهندگان به عنوان پاداش، «به کاربران اتریوم قدرت باز خواهد داد».

مربوط: ربات تجارت ساندویچ نان و کره را در بهره برداری ۲۵ میلیون دلاری از دست می دهد

هیجان ناشی از به‌روزرسانی‌های آتی شانگهای و کاپلا منجر به یک سرعت صعودی برای ETH شده است، در حالی که کارآفرینان به دنبال کاهش مالیات بر کاربران هستند.

در ۵ آوریل، اتر برای اولین بار در بیش از هفت ماه به بالای ۱۹۰۰ دلار رسید. با این حال، توجه به این نکته مهم است که قیمت ETH پس از اجرای ادغام در ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۲ به شدت کاهش یافت.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا