🚨 اخبار ارز دیجیتال

داده های زنجیره ای اتریوم ۱.۴ میلیون برداشت ETH را در روزهای آینده پیش بینی می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با افزایش مدت کوتاهی سپرده‌ها پس از Shapella، قیمت ETH افزایش یافت، اما داده‌های زنجیره‌ای حاکی از آن است که ۱.۴ میلیون ETH ممکن است در کوتاه‌مدت برداشت شود.

طبق داده‌های نانسن، ارتقاهای شانگهای و کاپلا که مدت‌ها منتظرش بودیم اتریوم در ۱۲ آوریل راه‌اندازی شد، با برداشت کل ۱۴۲۴۲۵ اتریوم در ۴۰ ساعت اول پس از ارتقا Chapela. این با برآوردهای قبلی مطابقت دارد.

برای مدت کوتاهی در ۱۲ آوریل، زمانی که Shapella فعال شد، سپرده‌ها در قراردادهای سهام ETH بیش از برداشت‌ها بود. با این حال، سپرده ها در ۱۳ آوریل کاهش یافت و برداشت ها قوی تر شدند.

ETH برای برداشت حرکت کرد

اعتبارسنجی‌ها باید کلاینت‌های نرم‌افزار staking خود را به‌روزرسانی کنند تا اعتبار برداشت خود را از 0x00 به 0x01 تغییر دهند و آنها را به یک آدرس معتبر اتریوم راهنمایی کنند. هنگامی که اعتبارسنجی این کار را انجام داد، برداشت های جزئی، یعنی برداشت های پاداش بیش از ۳۲ اتریوم، به طور خودکار پردازش می شود.

بیش از ۷۰.۱٪ از اعتبار سنجی ها به 0x01 تغییر یافتند و ۴۰۷۸۵۱.۲۰ برای برداشت هایی به ارزش بیش از ۸۵۰ میلیون دلار تعیین شد.

علاوه بر این، ۸۷۵,۳۲۵ ETH به ارزش ۱.۸۵ میلیارد دلار در انتظار خروج کامل است. بیش از ۱.۴۲ میلیون ETH علاوه بر مبلغی که قبلاً در ۴۰ ساعت اول پردازش شده است، از قرارداد سهام برداشت می شود.

نرخ برداشت ETH به ۱۸۰۰ اعتبارسنجی در روز محدود می شود که بر اساس ۳۲ اتریوم برای هر اعتبارسنجی به ۵۷۶۰۰ برداشت ETH در روز تبدیل می شود. با ۸۷۵۳۲۵ ETH در انتظار خروج کامل، فشار فروش روزانه ۱۲۰ میلیون دلاری را برآورده می کند.

آمار اعتبارسنجی برای برداشت ETH کار می کند.منبع: نانسن

در سه روز اول که برداشت های جزئی نیز پردازش می شود، کل مبلغ برداشت در روز ۱۳۶۰۰۰ و ۱۷۳۰۰۰ اتر خواهد بود.

با این حال، ۶۲.۸٪ از صرافی کراکن مستقر در ایالات متحده پس از تعلیق خدمات سهام خود در یک تسویه حساب ۳۰ میلیون دلاری با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، مجبور به خروج از صرافی کریپتوکارنسی مستقر در ایالات متحده شدند.

اکثر برداشت‌های کراکن به جای فروش در بازار، احتمالاً به پلتفرم‌های غیرمتمرکز استیکینگ مایعات (LSD) مانند Lido، Frax و Rocket Pool خواهد رفت.

تفکیک ETH در انتظار برداشت توسط نهاد.منبع: نانسن

جالب اینجاست که Lido 56.07 درصد از برداشت‌های پردازش شده تاکنون را به خود اختصاص داده است، با برآوردهای قبلی نشان می‌دهد که برداشت‌ها از پلت‌فرم‌های Liquid Staking مشتقات (LSD) مانند Lido بسیار کم است. این کمی نگران‌کننده است، زیرا

با ۹.۶ میلیون سهام ETH که در حال حاضر سودآور است، آسیب پذیرترین نسبت به فروش باقی می ماند. همچنین، باید دید که آیا سهامداران غیر نقدشونده بیشتری برای برداشت ETH حرکت خواهند کرد یا خیر.

تجزیه و تحلیل قیمت اتریوم

از نظر فنی، جفت ETH/USD صعودی به نظر می رسد و از سطح مقاومت ۲۰۰۰ دلاری خارج شده است. خریداران به دنبال هدف قرار دادن سطوح حمایت و مقاومت نزدیک به ۲۳۰۰ دلار و سطح شکست می ۲۰۲۲ نزدیک به ۲۹۰۰ دلار هستند. حمایت کوتاه مدت از نزولی حدود ۱۷۲۵ دلار است.

نمودار روزانه ETH/USD.منبع: Trading View

مرتبط: Shapella می‌تواند علی‌رغم خطرات، سرمایه‌گذاران نهادی را به اتریوم بیاورد

طبق داده‌های Coinglass، نرخ تامین مالی قرارداد دائمی ETH در قلمرو خنثی است و افزایش قیمت را تضمین می‌کند. موقعیت خنثی در بازارهای آزاد پس از یک جهش بزرگ قیمت معمولاً به این معنی است که معامله گران هنوز از رالی فعلی هیجان زده نشده اند. این با افزایش در نرخ سرمایه گذاری مثبت نشان داده می شود. همچنین فضای بیشتری برای افزایش قیمت وجود دارد.

نرخ سرمایه گذاری دائمی ETH در آینده.منبع: Coinglass

با این حال، با توجه به فشار فروش احتمالی ناشی از برداشت ETH، روند صعودی بازار ممکن است محدود باشد.

دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان‌شده در اینجا فقط متعلق به نویسندگان است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: Nivesh Rustgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا