اخبار ارز دیجیتال

پایین‌ترین قیمت Bored Ape به زیر ۳۰ اتریوم رسید، حق امتیاز NFT اتریوم به پایین‌ترین حد در ۲ سال گذشته رسید


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

حق امتیاز NFT به عنوان یک معیار کلیدی از درآمد ورودی برای تأمین مالی توسعه مداوم پروژه های مختلف در اکوسیستم عمل می کند.

بر اساس گزارشی از شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen، حق امتیازهای کسب شده توسط پروژه های توکن غیرقابل تعویض (NFT) به پایین ترین سطح خود در دو سال گذشته رسیده است.

داده‌های به اشتراک‌گذاشته‌شده با Cointelegraph نشان‌دهنده پایین‌ترین امتیاز در حق امتیاز NFT قبل از تأثیر کاهش اخیر قیمت Boad Ape Yacht Club NFT و بحث بر سر راه‌اندازی مجموعه Azuki Elementals است.

حق امتیاز NFT در آوریل ۲۰۲۲ به اوج خود رسید و سازندگان NFT در یک هفته حدود ۷۵.۷ میلیون دلار حق امتیاز جمع آوری کردند. بر اساس داده های نانسن، سازنده BAYC، Yuga Labs، در کل ۱۶۵.۵ میلیون دلار حق امتیاز در مجموعه مجموعه های NFT خود به دست آورده است.

مطالب مرتبط: Boring Planet of the Apes: موفقیت BAYC اکوسیستم را تغییر می دهد

RTFKT در مجموع ۷۹.۹ میلیون دلار حق امتیاز از مجموعه هایی از جمله CloneX و دیگران به دست آورد. AZUKI از مجموعه ZUKI، BeanZ، Elemental Beansa و Elementals 58.2 میلیون دلار به دست آورد.

استودیوی Moonbirds، Proof، ۳۵ میلیون دلار درآمد داشت، در حالی که Doodles از مجموعه‌های Doodles، Space Doodles، Genesis Box و Dooplicato، ۲۷.۴ میلیون دلار درآمد کسب کرد. درآمدهای Pudgy Penguins به ۸.۳ میلیون دلار می رسد که در مجموع از Pudgy Penguins، Lil Pudgeys و Pudgy Rods استفاده می شود.

با توجه به نقش حق امتیاز NFT در ایجاد درآمد، نانسن بر اهمیت حق امتیاز NFT به عنوان شاخصی از وضعیت مالی استودیو برای توسعه مداوم تأکید می کند.

بازار NFT OpenSea اساساً مسئول توزیع پرداخت های حق امتیاز به پروژه های NFT تا سال ۲۰۲۳ بود. این گزارش خاطرنشان می‌کند که این روند از زمانی که بازار رقیب Blur سیاستی را برای حداقل حق امتیاز ۰.۵٪ معرفی کرد، تغییر کرده است، مگر اینکه پروژه انصراف دهد یا درصد کاملی را اجرا کند.

OpenSea به خریداران این امکان را داد که حق امتیاز را بپردازند، مگر اینکه پروژه انصراف دهد یا درصد معینی را اعمال کند.

در حال حاضر، OpenSea و Blur از نظر حق امتیاز پرداختی از طریق بازارهای مربوطه خود به طور مساوی مطابقت دارند، اما Blur هنگام افزایش حجم معاملات، هزینه بیشتری را پرداخت می کند.

کل حق امتیاز پرداخت شده به پروژه های NFT. (منبع: داشبورد NFT Trends Nansen)

داده های نانسن همچنین نشان می دهد که ۱۰ مجموعه برتر NFT بیش از ۳۴۵ میلیون دلار حق امتیاز کسب کرده اند. ۱۵۰ میلیون دلار حق امتیاز لابراتوار یوگا ۴۴ درصد از ۱۰ مورد برتر را تشکیل می دهد. جالب است که تا به امروز، تنها ۲۰ پروژه NFT بیش از ۱۰ میلیون دلار حق امتیاز دریافت کرده اند.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توانید آن را برطرف کنید؟

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا