اخبار ارز دیجیتال

خدمات نام اتریوم (ENS) پس از معامله بزرگ ۲۵ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سرویس نام اتریوم (ENS) به روشی غیرمعمول از گرانش سرپیچی می‌کند و قیمت آن در زمانی که بیشتر آلت‌کوین‌ها در تلاش برای یافتن تعادل هستند، افزایش سهموی را تجربه می‌کند. در زمان نگارش، توکن تا ۲۵ درصد در ۲۴ ساعت افزایش یافته و به ۲۲.۲۵ دلار رسیده است. در واقع، اندازه گیری های ENS درخشیدند. ارزش بازار به ۶۸۴,۰۲۶,۲۲۰ دلار افزایش یافت و حجم معاملات با ۳۰۶ درصد افزایش به ۲۷۲,۳۲۱,۸۹۷ دلار رسید.

میز ۱ بعدی ENS. منبع: CoinMarketCap

مگا توافقنامه ENS با GoDaddy

سرویس نام اتریوم پس از اعلام معامله خود با ارائه دهنده میزبانی وب سایت GoDaddy از مرگ خارج شد. ارتباط بین این دو مبتنی بر بهبود دسترسی اکوسیستم Web3.0 است.

بر اساس شرایط شراکت، کاربران رمزارز دارای دامنه ENS اکنون می توانند آنها را به صفحات وب سایت پیوند دهند. این سرویس با هزینه ۰ دلار در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. با توجه به اینکه دو ENS و GoDaddy در حال مبارزه با موضوع دامنه eth.link در دادگاه هستند، این معامله دارای مضامین منحصر به فرد زیادی است.

این ارتباط ثابت می کند که دنیای فناوری اصلی اکنون در حال بازگشت به اکوسیستم بلاک چین است. با توجه به اینکه ENS به عنوان یکی از بزرگترین مجراها در این پیگیری عمل می کند، این توکن رونق بزرگی را ثبت کرد زیرا سرمایه گذاران به طور مثبت آینده آن را ارزیابی کردند.

ENS چقدر می تواند پرواز کند؟

علیرغم کشش چشمگیر آن در فضای دامنه، ENS یکی از نشانه های اصلی نیست که اغلب در لیست با عملکرد برتر قرار می گیرد، اما این افزایش فعلی می تواند به آن کمک کند تا به شکوه گذشته خود بازگردد. در حالی که قیمت آن در حال حاضر ۲۲.۲۵ دلار است، سرعت آن را تا ۳۰ دلار در میان مدت و بلندمدت افزایش می دهد.

اگرچه ENS آخرین بار این سطح قیمت را در ابتدای آگوست ۲۰۲۲ ثبت کرد، اما روند صعودی زیربنایی فعلی می‌تواند به پیشبرد این افزایش قیمت بی‌سابقه کمک کند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا