اخبار ارز دیجیتال

CoinGecko: بخش LSDFi اتریوم از ژانویه تقریباً ۶۰ برابر رشد کرده است: CoinGecko

قفل کل در بخش LSDFi از ژانویه ۵۸۷۰ درصد افزایش یافته است زیرا دارندگان ETH به دنبال بازدهی بهتر هستند.

اکوسیستم تامین مالی مشتقات سهام مایع اتریوم (LSDFi) امسال رشد سریعی را تجربه کرده است زیرا دارندگان اتر (ETH) به جای انحلال، سهام را انتخاب کردند.

با وجود ارتقای اتریوم Shappera در آوریل ۲۰۲۳ که امکان برداشت ETH را فراهم کرد، طبق گزارش LSDFi در ۱۶ اکتبر، CoinGecko جمع‌آوری داده‌های رمزنگاری، این بخش از ژانویه شاهد افزایش ۵۸.۷ برابری بوده است. گفته می‌شود که این بخش به .

تا آگوست ۲۰۲۳، پروتکل LSD 43.7 درصد از کل ۲۶.۴ میلیون ETH سهام را به خود اختصاص داد و Lido با تقریباً یک سوم کل بازار سهام، بیشترین سهم را به خود اختصاص داد.

با توجه به آمار رشد بخش LSDFi، دارندگان ETH ترجیح می‌دهند برای فرصت‌های بازدهی بهتر به جای نقد کردن دارایی‌های خود پس از برداشت، مجدداً سهام داشته باشند.

CoinGecko اشاره کرد که از زمانی که برداشت ها در دسترس قرار گرفت، صف خروج بیش از نیمی از مواقع (۵۵ درصد) صفر باقی ماند و در ۷۷ درصد مواقع زیر ۱۰ اعتبارسنجی باقی ماند.

LSD پس از راه‌اندازی زنجیره Ethereum Beacon در دسامبر ۲۰۲۰ معرفی شد تا به دارندگان کوچک ETH امکان مشارکت در سهام و باز کردن نقدینگی را بدهد.

TVL چند زنجیره ای در سراسر ۱۰ پروتکل برتر LSDFi. منبع: CoinGecko

بر اساس این گزارش، از ابتدای سال جاری، کل مبلغ قفل شده در ۱۰ پروتکل اصلی LSDFi، به استثنای Lido، به بیش از ۹۰۰ میلیون دلار افزایش یافته است.

کل مقدار قفل شده در پروتکل LSDFi از ژانویه ۲۰۲۳ تا ۵۸۷۰ درصد افزایش یافته است. به گفته DefiLlama، در مقایسه، ارزش کل TVL مالی غیرمتمرکز حدود ۸ درصد در مدت مشابه کاهش یافته است.

متوسط ​​بازده پروتکل LSD از ژانویه ۲۰۲۲ ۴.۴٪ است، اما با افزایش مقدار ETH سهام کاهش می یابد.

طبق Beaconcha.in، در حال حاضر ۲۷.۶ میلیون ETH نگهداری می شود که ارزش آن تقریباً ۴۳.۴ میلیارد دلار است.

مربوط: سرمایه گذاری مایع به عنوان یک تغییر دهنده بازی برای سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال ظاهر می شود

طی دو هفته گذشته، حامیان اتریوم ریشه در ظهور پلتفرم LSDFi Diva داشتند، که یک “حمله خون آشام” به لیدو انجام داده و با ارائه انگیزه های بالاتر، کاربران را جذب کرده و از Lido جریان می یابد. آنها ادعا می کنند که این پلتفرم رابطه جنسی را جذب می کند.

Diva به سهامدارانی که ETH را قفل می کنند و Lido staked ETH (stETH) برای diveETH پاداش های رمزی ارائه می دهد. به گفته Divascan، از اوایل اکتبر، TVL Diva با ۶۵۰ درصد افزایش به ۱۵۳۸۶ stETH، به ارزش حدود ۲۴ میلیون دلار رسیده است.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد


نویسنده: Martin Young
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا