🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ethereum Layer-2 Adoption Surge TVL را نزدیک به ۳۰ میلیارد دلار می برد: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

راه حل های لایه ۲ اتریوم با موج بی سابقه ای از پذیرش شاهد بودن افزایش قابل توجهی که ارزش کل قفل شده (TVL) را به آستانه ۳۰ میلیارد دلار نزدیک می کند. آخرین داده های L2Beat رشد قابل توجهی در Ethereum L2 TVL را نشان می دهد که در حال حاضر ۲۹.۶۰ میلیارد دلار است که تنها در هفته گذشته بیش از ۱۲.۰۸ درصد افزایش داشته است.

این مسیر رشد قابل توجه بر استفاده روزافزون از پلتفرم‌های لایه ۲ تاکید می‌کند، با Arbitrum و Optimism که در مقیاس‌بندی ظرفیت اتریوم برای برنامه‌های غیرمتمرکز (dApps) پیشرو هستند. Arbitrum، یکی از بازیکنان پیشرو در فضای Tier-2، در حال حاضر است حساب ها ۴۵.۱۸ درصد از کل L2 TVL یا ۱۳.۳۷ میلیارد دلار.

OP Mainnet از نزدیک با TVL 7.56 میلیارد دلاری دنبال می‌شود که نشان‌دهنده اعتماد و تعهد روزافزون جامعه کریپتو به این راه‌حل‌های مقیاس‌بندی است. از دیگر پلتفرم‌های قابل توجهی که در افزایش مشارکت داشته‌اند می‌توان به Manta Pacific و Starknet اشاره کرد که تلویزیون‌های تلویزیونی آنها به ترتیب ۱.۸۹ میلیارد دلار و ۱.۳۹ میلیارد دلار بودند.

ارتقاء Dencun اتریوم

شتاب پشت این افزایش تا حدی به افزایش انتظارات برای حرکت آتی اتریوم نسبت داده می شود. ارتقاء Dencun. انتظار می‌رود این به‌روزرسانی بزرگ راندمان ذخیره‌سازی بیشتر و تجربه بهبودیافته‌ای را برای توسعه‌دهندگان و همچنین کاهش زیادی در هزینه‌های گاز ارائه دهد. ارتقای Dencun قرار است به مشکل طولانی مدت کارمزدهای بالای تراکنش در اتریوم رسیدگی کند، و جمع‌آوری‌ها را مقرون به صرفه‌تر کند و در نتیجه پذیرش بیشتر را تشویق کند.

همانطور که راه حل های لایه ۲ به تکامل خود ادامه می دهند، مسیر امیدوارکننده ای را برای مقیاس بندی شبکه اتریوم ارائه می دهند که امکان تراکنش بالاتر و کارمزد کمتر را فراهم می کند. این نه تنها با ارائه یک محیط کارآمدتر برای ساخت و توزیع dApps به توسعه دهندگان سود می رساند، بلکه بهبود می بخشد با سریع تر و مقرون به صرفه تر کردن تراکنش ها، تجربه کاربر را بهبود بخشید.

اتخاذ راه حل های لایه ۲ اتریوم گامی حیاتی در جهت حل چالش های مقیاس پذیری شبکه است. همانطور که اکوسیستم به رشد خود ادامه می دهد، انتظار می رود ادغام این راه حل ها منجر به نوآوری و رشد بیشتر در بخش DeFi شود. با نزدیک شدن TVL به مرز ۳۰ میلیارد دلار، جامعه اتریوم به پتانسیل پلتفرم های لایه ۲ برای متحول کردن فضای بلاک چین خوش بین است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۱ / ۵. مجموع آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا