🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم تحت تمرکز به عنوان رئیس CFTC در مقابل کنگره شهادت می دهد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

روستین بهنام، رئیس کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) در جلسه استماع کنگره روشن نگه داشتن درباره بررسی‌های نظارتی پیرامون اتریوم (ETH)، زیرا ارز دیجیتال توجه فزاینده‌ای را از سوی تنظیم‌کننده‌ها و فعالان بازار دریافت می‌کند.

النور ترت، خبرنگار FOX Business، خبر مربوط به X را با رئیس CFTC، که در برابر اعضای کنگره شهادت می داد، به اشتراک گذاشت.

بهنام در حضور اعضای GOP کمیته کشاورزی مجلس نمایندگان فاش کرد که CFTC فعالانه با رئیس Gary Gensler و SEC در مورد طبقه‌بندی Ethereum به عنوان امنیتی یا غیر امنیتی همکاری می‌کند.

تمرکز روی وضعیت نظارتی اتریوم در حالی است که Prometheum Inc قصد دارد خدمات نگهداری اتریوم را در پلتفرم خود ارائه دهد.

اثرات تصمیم SEC بر اتریوم

رئیس بر اهمیت تصمیم SEC در مورد ادعای Prometheum مبنی بر اینکه اتریوم باید به عنوان یک امنیت طبقه بندی شود، تاکید کرد. بهنام هشدار داد که اگر SEC ادعاهای Prometheum را ثابت کند و اتریوم را به عنوان یک امنیت به رسمیت بشناسد، ثبت‌کنندگان CFTC که فهرست‌بندی اتریوم را تسهیل می‌کنند ممکن است به طور بالقوه متوجه شوند که استانداردهای انطباق را نقض می‌کنند.

بهنام بر رابطه کاری “با گری جنسلر و آژانس برای اطمینان از عمدی بودن اقدامات انجام شده و اطمینان از اینکه آنها درک می کنند که اگر اتر توسط آژانس به عنوان یک امنیت تعیین شود، چه عواقبی خواهد داشت” تاکید کرد. بهنام بر اهمیت حفظ یکپارچگی بازارها در این مقطع تاکید کرد.

برخی از اعضای جامعه کریپتو در گذشته طوماری‌هایی را علیه گری جنسلر بررسی و امضا کرده‌اند و انسجام رویکرد نظارتی او را با وجود حمایت مداوم او برای افزایش حمایت از سرمایه‌گذاران در بازار ارزهای دیجیتال زیر سوال برده‌اند.

انتقال ۴۳۰۰ اتریوم (به ارزش حدود ۱۰.۷ میلیون دلار) توسط جفری ویلک، بنیانگذار اتریوم به صرافی Kraken در ماه فوریه نیز واکنش‌های متفاوتی را از سوی جامعه ارزهای دیجیتال برانگیخت.

آخرین بیانیه روستین بهنام قوانین نظارتی پیچیده پیرامون ارزهای دیجیتال مانند اتریوم را برجسته می کند. در همین حال، تحلیلگران عملکرد اخیر اتریوم را تایید کرده‌اند و در آستانه رسیدن به نقاط عطف جدید با به‌روزرسانی‌ها و تغییرات قابل توجه در سرمایه‌گذاری‌ها هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا