🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم: خرید انبوه ۹۷۲۷۶ اتریوم جامعه کریپتو را شگفت زده کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

خرید انبوه ۹۷۲۷۶ اتریوم (ETH) جامعه ارزهای دیجیتال را مبهوت کرده و در مورد تأثیر آن بر بازار گمانه زنی کرده است.

PulseChain، یک پروژه بحث برانگیز که توسط بنیانگذار HEX ریچارد هارت و صرافی غیرمتمرکز او PulseX تأسیس شد، با خرید انبوه ۹۷۲۷۶ ETH به ارزش ۳۶۳ میلیون دلار، گمانه‌زنی‌ها را در فضای کریپتو برانگیخت.

با توجه به این زنجیره نگاهبا استفاده از ۱۱ کیف پول، PulseX و PulseChain تنها در دو روز ۹۷۲۹۶ ETH به ارزش ۳۶۳.۶۶ میلیون دلار خریداری کردند و در مجموع ۳۶۳.۶۶ میلیون DAI با قیمت متوسط ​​۳۷۳۸ دلار خرج کردند.

این خرید شگفت انگیز توجه معامله گران، سرمایه گذاران و تحلیلگران را به خود جلب کرد و سؤالاتی را در مورد هدف پروژه ایجاد کرد.

چیزی که حتی گیج کننده تر است این است که برخی معتقدند خرید اتریوم در اوج قیمت محلی انجام شده است.

در دو روز گذشته به دلیل افزایش شدید نوسانات، شاهد تغییرات قیمتی در قیمت ETH بودیم. به عنوان مثال، در ۵ مارس، اتریوم کاهش قیمت چشمگیری را تجربه کرد و بین ۳۸۲۹ دلار و ۳۲۰۵ دلار در نوسان بود.

اتریوم از ۳۵۰۳ دلار در ۶ مارس به ۳۹۰۳ دلار رسید و در حال حاضر در حال عقب نشینی است. در زمان نگارش این مقاله، اتریوم ۲.۶۶ درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته و به ۳۷۸۴ دلار رسیده است، به این معنی که سود نهایی در انبار ۹۷۲۹۶ اتریوم در قیمت های فعلی افزایش می یابد.

در حالی که دلایل این پروژه برای دستیابی به چنین ذخیره عظیمی از اتریوم ناشناخته است، اتریوم همچنان شاهد تقاضای قوی از سوی سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی و نهادی است که مایل به سرمایه‌گذاری هنگفت در پتانسیل بلندمدت آن هستند.

در حال حاضر، انتظارات پیش از ارتقای آتی Dencun که در ۱۳ مارس انتظار می‌رود، در حال افزایش است، که با هدف ارزان‌تر کردن تراکنش‌های لایه ۲ تا حد امکان برای کاربران، پیش‌بینی می‌شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا