اخبار ارز دیجیتال

قیمت گاز اتریوم پس از دیوانگی memecoin در ماه می کاهش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جدا از اتریوم، شور و شوق استفاده از بیت کوین از طریق Ordinals از بالاترین سطح خود در ماه می کاهش یافته است.

میانگین کارمزد تراکنش یا کارمزد گاز در شبکه اتریوم در هفته اول ژوئن پس از رسیدن به بالاترین حد چند ماهه در ماه مه به دلیل شوق memecoin و فعالیت زیاد ربات MEV افزایش یافت.

میانگین قیمت گاز اتریوم به ۷.۳۴ دلار کاهش یافته است که تقریباً یک سوم از بالاترین قیمت ماه گذشته ۲۰ دلار است. براساس داده‌های Dune Analytics، از نظر gwei، واحد اتر (ETH)، که مخفف یک میلیاردم یک ETH است، میانگین قیمت روزانه گاز از اوج ماه گذشته حدود ۱۴۰ gwei به ۲۴ gwei کاهش یافته است.

میانگین قیمت گاز اتریوم در ۶ ماه گذشته.منبع: Dune

شوق memecoin در اواخر آوریل آغاز شد و در ماه مه در کانون توجه قرار گرفت و Aped، Bobo و چندین memecoin جدید دیگر وارد بازار شدند. تسلط محض memecoin ها در فعالیت شبکه منجر به تغییر غیرمعمول در ۱۰ آلتکوین گاز سوز برتر شده است. Memecoin هایی مانند TROLL، APED و BOBO جایگزین ETH، WETH و USDT در ۱۰ مصرف کننده برتر شدند.

یکی دیگر از دلایل برجسته افزایش قیمت گاز اتریوم، افزایش محبوبیت memecoin ها در پلتفرم های غیرمتمرکز است، زیرا صرافی های متمرکز جریان اصلی در فهرست کردن memecoin ها کند بوده اند.

ماه می چیزی بیش از یک دیوانگی در Ethereum بود. در واقع Ordinals، آخرین راه حل لایه ۲ شبکه بیت کوین نیز بسیار محبوب شده است. Ordinals ذخیره غیرمتمرکز هنر دیجیتال را در بلاک چین بیت کوین امکان پذیر می کند. در نتیجه، شبکه بیت کوین بسیاری از ممکوین های جدید را ثبت کرد و پپ کوین ارزش بازار یک میلیارد دلاری به دست آورد.

مربوط: معیارهای دقیق بیت کوین: نرخ هش، تراکنش های روزانه، ATH معمولی

بیت کوین Ordinal در ژانویه سال جاری معرفی شد و تا پایان ماه می، تعداد Ordinal ها در بلاک چین بیت کوین از مرز ۱۰ میلیون گذشت. مجموع هزینه های پرداخت شده برای کتیبه Ordinals در ماه می ۷۰۰ درصد افزایش یافت و اکنون به ۱۶۳۹ BTC رسیده است.

کل کتیبه ترتیبی در شبکه بیت کوین.منبع: Dune

با فروکش کردن شوق memecoin، قیمت بنزین اتریوم نیز کاهش یافت و اعداد Ordinal inscription به میزان قابل توجهی کاهش یافت.

مجله: Ordinals بیت کوین را به نسخه بد اتریوم تبدیل کرد: آیا می توان آن را برطرف کرد؟نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا