🚨 اخبار ارز دیجیتال

قیمت گاز اتریوم به دلیل جنون Memecoin با نظرات متفاوت در مورد قابلیت استفاده از شبکه افزایش یافت


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در حالی که حامیان اتریوم افزایش درآمد روزانه را ستایش کردند، بسیاری دیگر به تراکم شبکه و دشواری استفاده اشاره کردند.

قیمت گاز شبکه اتریوم در بحبوحه شور و شوق فزاینده میم کوین به بالاترین حد در چند ماه گذشته رسید. به دلیل کارمزد بالای تراکنش، درآمد روزانه اتریوم چندین برابر بیت کوین (BTC) است. در حالی که حامیان اتریوم افزایش درآمد را تحسین کردند، بسیاری دیگر به سرعت به افزایش تراکم شبکه و مشکل در پردازش تراکنش ها اشاره کردند.

۱۰ آلت کوین گازسوز برتر تغییر غیرمعمولی داشتند، با ممکوین هایی مانند TROLL، APED و BOBO در بین ۱۰ مصرف کننده برتر به جای ETH (ETH)، WETH و USDT (USDT).

میانگین قیمت گاز برای تراکنش‌های اتریوم تا ۲۰ آوریل ۸۱.۹۴ gwei بود که از ۶۰.۸۲ gwei در ۱۹ آوریل و ۴۴.۴۲ gwei در سال گذشته افزایش داشت. افزایش ۳۴.۷۴ درصدی نسبت به ۱۹ آوریل و ۸۴.۴۶ درصد از ۲۰ آوریل ۲۰۲۲. ۱ نشان دهنده یک میلیاردم ETH است.

افزایش قیمت گاز اتریوم در ماه گذشته منبع: Ychart

آنتونی ساسانو، مربی مستقل اتریوم اشتراک گذاری او گفت که شبکه اتریوم شاهد افزایش درآمد روزانه کارمزد بوده و دومین بلاک چین ۲۸ برابر بیشتر از بیت کوین درآمد داشته است. او همچنین به پلتفرم‌های لایه ۲ اتریوم مانند Arbitrum One اشاره کرد که از نظر درآمد روزانه از شبکه BTC پیشی گرفته‌اند که دلیل آن شور و شوق مداوم میم‌ها است.

درآمد روزانه و هفتگی برای بلاک چین های مختلف.منبع: توییتر

استدلال اصلی طرفداران اتریوم این است که قیمت بالای بنزین و رشد درآمد متعاقب آن بر افزایش قابلیت استفاده از شبکه تاکید دارد. با این حال، بسیاری در توییتر کریپتو سریعاً به این نکته اشاره کردند که استفاده گسترده ای که به آن اشاره می کردند بیشتر از هزاران کاربر نبود که با memecoins قمار می کردند.

تعداد کمی از کاربران گزارش شده است پرداخت شده قبوض گاز صدها دلار بیشتر بود و دیگران از پرداخت قبوض گاز بیشتر از معامله واقعی شکایت داشتند.

یکی دیگر از دلایل برجسته افزایش سرسام آور قیمت بنزین به دلیل وجود ربات های تجاری حداکثر ارزش قابل استخراج (MEV) در خط مقدم معاملات memecoin در مقیاس بزرگ بود. ربات مورد بحث، jaredfromsubway.eth، بزرگترین مصرف کننده گاز در ۲۴ ساعت گذشته است که ۴۵۵ ETH (950000 دلار) مصرف کرده و ۷ درصد از کل گاز شبکه را مصرف می کند.

مربوط: Tether آدرس اعتبارسنجی ربات MEV 25 میلیون دلاری را در لیست سیاه قرار می دهد

در دو ماه گذشته، ما بیش از ۳۷۲۰ ETH (7 میلیون دلار) برای قبوض گاز هزینه کرده‌ایم و بیش از ۱۸۰۰۰۰ تراکنش انجام داده‌ایم.

ربات‌های مترو از تکنیک‌های تجارت ساندویچ برای به جیب زدن میلیون‌ها دلار در حالی که شبکه‌ها را شلوغ می‌کنند، استفاده می‌کنند.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را افزایش می‌دهد: راهنمای ساختگینویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا