اخبار ارز دیجیتال

بنیاد اتریوم یک اطلاعیه مهم منتشر کرد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بنیاد اتریوم اعلامیه مهمی را اعلام کرده است که الهام‌بخش تحقیق و توسعه در زمینه اثبات‌ها و استانداردهای Zero Knowledge برای ZK L2 خواهد بود. با راه اندازی دور اول سرمایه گذاری ZK، این بنیاد با بازیگران اصلی در فضای بلاک چین شریک شده است: Aztec، Polygon، Scroll، Taiko و zkSync. هر شریک ۱۵۰۰۰۰ دلار به جمع جایزه مشترک کمک کرد که مجموع بودجه اختصاص داده شده به این طرح ۹۰۰۰۰۰ دلاری را جمع آوری کرد.

تلاشی جدید برای برنامه حمایت از اکوسیستم اتریوم، این دور کمک هزینه مشترک بی‌سابقه با هدف استفاده از حمایت مالی و دانش فنی گسترده راه‌حل‌های L2 شرکت‌کننده است. هدف مشترک این است که شبکه اتریوم را با تشویق به پیشرفت هایی که می تواند مقیاس پذیری و حریم خصوصی بلاک چین را بازتعریف کند، به سمت جلو حرکت دهد.

بنیاد ETH
منبع: بنیاد اتریوم

تمرکز این طرح کمک مالی متنوع است و حوزه های متعددی را در فضای دانش صفر هدف قرار می دهد. علایق سطح بالا از معیارهای عملکرد در سیستم‌های اثباتی مختلف و پیاده‌سازی مشتری گرفته تا توسعه ابزارهایی که تجربه توسعه‌دهنده (DevX) را برای ZK-DSLها افزایش می‌دهند. علاوه بر این، هدف این ابتکار ایجاد معیارهای در دسترس عموم برای امنیت و خطرات مرتبط با مجموعه‌های دانش صفر (ZKR) و فناوری‌های پل است.

برای کسانی که مایل به درخواست هستند، بنیاد اتریوم الزامات برنامه خاصی را تعیین کرده است. پیشنهادها باید در رویکرد خود شامل توضیحات جامع، بودجه و جدول زمانی، و پیشنهاد باید با مشخصات متقاضی و یک آرشیو در دسترس عموم یا پیوند به آثار منتشر شده همراه باشد. با یک الگوی پیشنهادی ارائه شده برای راهنمایی، ابتکار برای طیف گسترده ای از پروژه ها در مراحل مختلف توسعه، از ایده های ساده تا راه حل های کاملاً دقیق، باز است.

واجد شرایط بودن گرنت پروژه‌هایی را پوشش می‌دهد که با اهداف و فهرست خواسته‌های اعلام‌شده دور مطابقت دارند، منبع باز با مجوز مجاز هستند و کالاهای عمومی را ارائه می‌دهند که به رشد و توسعه اکوسیستم Ethereum ZK L2 کمک می‌کنند.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا