🚨 اخبار ارز دیجیتال

بنیاد اتریوم اتریوم بیشتری استخراج می کند

فهرست

  • دارایی های بنیاد اتریوم
  • تاثیر بازار

بنا بر گزارش ها، بنیاد اتریوم فروش دیگری از اتریوم (ETH)، بزرگترین آلتوکوین را آغاز کرده است.

با توجه به این داده های روی زنجیرهبنیاد اتریوم ۱۰۰ اتریوم به ارزش تقریبی ۲۵۳۰۰۰ دلار را به آدرسی ناشناخته منتقل کرد و سپس مبلغی معادل آن را در DAI دریافت کرد، یک استیبل کوین که به دلار آمریکا متصل است.

دارایی های بنیاد اتریوم

بنیاد اتریوم، یک سازمان غیرانتفاعی بزرگ پشت بلاک چین اتریوم، مجموعه قابل توجهی از دارایی های رمزنگاری شده را نگهداری می کند.

تراکنش‌های اخیر نشان می‌دهد که کیف پول بنیاد با برچسب «ارائه‌دهنده کمک مالی: 0x9ee» حرکت‌های قابل‌توجهی در مورد اتریوم انجام داده است.

با وجود فروش اخیر، دارایی های بنیاد اتریوم دست نخورده باقی مانده است و بیش از ۳۱۲۰۰۰ اتریوم هنوز در دسترس است. با قیمت فعلی اتریوم ۲۵۶۴.۷۸ دلار، دارایی این بنیاد تقریباً ۷۹۴ میلیون دلار است.

تاریخچه تراکنش همچنین یک سبد متنوع را نشان می دهد که شامل اتریوم پیچیده شده (WETH)، DAI، USD Coin (USDC) و سایر توکن ها است.

تاثیر بازار

فروش بنیاد اتریوم به دلیل تأثیر بالقوه آنها بر پویایی بازار، اغلب در سراسر جامعه اتریوم موج می زند.

به عنوان سازمان اصلی حامی توسعه پروتکل اتریوم، فعالیت های مالی بنیاد به دقت توسط سرمایه گذاران و تحلیلگران رصد می شود.

چنین تراکنش‌هایی اغلب برای سیگنال‌هایی در مورد ارزش‌گذاری بازار و استراتژی بنیاد برای تأمین مالی توسعه و کمک‌های بلاعوض مورد بررسی قرار می‌گیرند.

این تراکنش نسبتا کوچک تأثیر کمی بر قیمت اتریوم داشت. بزرگترین آلتکوین در حال حاضر با ۰.۲ درصد افزایش با ۲۵۵۸ دلار معامله می شود.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا