اخبار ارز دیجیتال

کارمزدهای اتریوم در دو سال اخیر به بالاترین حد خود رسید، فاکتور اصلی اینجاست

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تحلیلی درون زنجیره ای IntoTheBlock، اتریوم، دومین بلاک چین محبوب، افزایش چشمگیری در هزینه های هفتگی داشته است. IntoTheBlock یکی از مهم ترین عوامل موثر در این افزایش را مشخص کرد.

مجموع هزینه های جمع آوری شده در اتریوم ۷۸ درصد افزایش یافته است.

هزینه‌های اتریوم به لطف شوق سکه‌های میم افزایش می‌یابد

کارمزدهای اتریوم در حال افزایش است زیرا این زنجیره که اولین زنجیره ای بود که به توسعه دهندگان اجازه می داد Dapp های DeFi ایجاد کنند و NFT ایجاد کنند، به دلیل تراکنش های بیش از حد منتظر تأیید در Meme Pool با ازدحام مواجه می شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، استخراج‌کنندگان شروع به اولویت‌بندی انتقال‌های معلق می‌کنند که برای آنها هزینه‌های گاز بالاتری ارائه می‌شود.

هر چند وقت یک‌بار، کارمزد تراکنش‌های اتریوم شروع به افزایش سرسام‌آور می‌کند، و در چند سال گذشته این امر عمدتاً به دلیل تجارت میم کوین و سطوح بالای حدس و گمان در مورد ارزهای دیجیتال میم بوده است.

FLOKI از DOGE، SHIB و PEPE پیشی گرفت

در حال حاضر هزینه های ETH در مجموع تقریباً ۲۸ gwei است. آخرین باری که هزینه ها به این میزان بالا مشاهده شد در ۱۲ می ۲۰۲۲ بود و در می ۲۰۲۳ کارمزدها تقریباً به همان سطح کاهش یافت. طبق Bitinfocharts، در ۵ می ۲۰۲۲، هزینه های گاز اتریوم به ۱۹۶.۶ gwei شگفت انگیز افزایش یافت.

محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده میم عبارتند از Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB)، Pepe (PEPE) و Floki (FLOKI). طبق حساب رسمی Floki در پلتفرم رسانه اجتماعی X، FLOKI از DOGE، SHIB و PEPE پیشی گرفته و به محبوب ترین دارایی در Stockwits، بزرگترین شبکه اجتماعی جهان برای سرمایه گذاران تبدیل شده است. در اینجا، FLOKI حتی از سهام شرکت های بزرگی مانند Nvidia و Tesla نیز پیشی گرفت.

PulseChain/X 163295 ETH خریداری کرد

همانطور که توسط ردیاب داده‌های زنجیره‌ای @spotonchain گزارش شده است، اخیراً فورک Uniswap PulseChain/X 15003 ETH چشمگیر را با حدود ۳۹۳۲ دلار برای هر توکن خریداری کرد و ۵۹ میلیون استیبل کوین DAI برای این بخش از ETH پرداخت کرد.

این اولین قطعه اتریوم نبود که پلتفرم بلاک چین در چهار روز گذشته به دست آورد. در مجموع، او ۱۶۳۲۹۵ ETH به ارزش تقریباً ۶۲۱ میلیون دلار خریداری کرد. PulseChain/X در حال حاضر ۲۴.۳ میلیون دلار سود غیر واقعی در فیات دارد.

در زمان نگارش این مقاله، اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با قیمت ۳۹۴۸ دلار به ازای هر سکه در حال تغییر است. از روز سه‌شنبه این هفته، اتریوم ۱۸.۶۶ درصد افزایش یافته است.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا