🚨 اخبار ارز دیجیتال

نهنگ اتریوم (ETH) بیش از ۱۰۰ میلیون دلار در میان افزایش قیمت سود می برد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نهنگ اتریوم (ETH) که با آدرس کیف پول 0x7a9 شناسایی شده است، تعلق گرفته است به دنبال افزایش اخیر قیمت ارزهای دیجیتال، سودهای تحقق نیافته بیش از ۱۰۰ میلیون دلار به دست آمده است. به گفته شرکت تجزیه و تحلیل داده Spot On Chain، این حاشیه سود قابل توجه پس از آن پدید آمد که نهنگ یک سری خرید قابل توجه در مجموع ۱۷۳۸۵۹ ETH از طریق پلتفرم های بزرگی مانند Binance و ۱inch انجام داد.

این خرید که بین ۹ فوریه و ۲۴ فوریه انجام شد، شامل هزینه اولیه تقریباً ۴۹۶ میلیون دلاری بود. این معادل میانگین قیمت خرید تقریباً ۲۸۵۳ دلار در هر اتریوم است. به نظر می رسد زمان این خریدها به دقت برنامه ریزی شده باشد و ارزش اتریوم در ۲۰ روز گذشته به شدت ۴۱.۵ درصد افزایش یافته است. در نتیجه، ارزش ذخایر اتریوم این نهنگ به حدود ۶۰۱ میلیون دلار افزایش یافت که نشان دهنده سود ۱۰۵ میلیون دلاری از سرمایه گذاری اولیه است.

روند اصلی انباشت اتریوم

وضعیت فعلی بازار اتریوم روند رو به بالا این فقط در حیطه اختیارات تک تک نهنگ ها نیست. گزارش‌های اخیر روند رو به رشدی را در میان سرمایه‌گذاران در مقیاس بزرگ که ETH را در هفته‌های اخیر انباشته می‌کنند، نشان می‌دهد. در میان آنها جاستین سان، یکی از چهره های برجسته ارزهای دیجیتال که به خاطر سرمایه گذاری هایش شناخته شده است، است.

بر اساس داده‌های تراکنش‌های ارائه شده توسط Lookonchain، کیف پولی که گمان می‌رود متعلق به Sun باشد، توجهات را به خود جلب کرده است خریدن هفته گذشته، ۱۳۷۸۰ ETH به ارزش تقریبی ۴۱.۲۴ میلیون دلار از بایننس وارد شد. در ماه فوریه، این کیف پول در مجموع ۱۶۸۳۶۹ ETH، معادل تقریباً ۴۸۷ میلیون دلار، با میانگین قیمت خرید ۲۸۹۴ دلار جمع آوری کرد.

این افت غیرمنتظره در بحبوحه صعود گسترده تر در بازار اتریوم با قیمت فعلی هر اتریوم رخ می دهد. پیاده از ۳,۴۵۶ دلار. این نشان دهنده افزایش ۳.۴۵ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است که با افزایش قابل توجهی در حجم معاملات همراه شده است که با افزایش ۸۴.۳۸ درصدی به ۳۶.۸۸ میلیارد دلار رسیده است.

اقدامات این سرمایه گذاران برجسته بر اعتماد فزاینده به چشم انداز بازار اتریوم تاکید می کند و منعکس کننده اشتیاق گسترده تر در جامعه ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که نهنگ های بیشتری به جمع آوری موقعیت های قابل توجه ادامه می دهند، ناظران بازار به دقت تغییرات قیمت اتریوم را برای شاخص های روندهای آینده مشاهده می کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا