اخبار ارز دیجیتال

داده ها می گویند که استیکرهای اتریوم (ETH) بازگشته اند

اعتبارسنجی‌های اتریوم (ETH) بار دیگر برای پیوستن به اکوسیستم سهامداری اتریوم صف می‌کشند، زیرا ژانویه ۲۰۲۴ پرآشوب به پایان می‌رسد. آیا این یک سیگنال خوش بینانه است؟

صف تأیید اتریوم (ETH) در بالاترین سطح از اکتبر

تعداد اعتباردهندگانی که منتظر فرصتی برای قفل کردن اتر خود در سهام هستند، در بالاترین سطح از پایان اکتبر ۲۰۲۳ است. داده‌ها می‌گویند که اکوسیستم مخفی‌کننده اتریوم (ETH) اینچ نزدیک‌تر به یک میلیون اعتباردهنده است.

معیار بحرانی برای سومین روز متوالی در حال افزایش است. یکی از این روندها توسط آدریانو فریا، علاقه‌مند به بلاک چین و هوش مصنوعی مورد توجه قرار گرفت.

در ژانویه ۲۰۲۴، اکوسیستم سهامداری اتریوم (ETH) شاهد بزرگترین آشفتگی از زمانی بود که امکان پذیری به دلیل فعال شدن ارتقاء Shapella در شبکه اصلی وجود داشت.

به عنوان بخشی از روند ورشکستگی، ارائه‌دهنده اصلی ارزهای دیجیتال سلسیوس تصمیم به پایان دادن به سهام خود در اتریوم (ETH) کرد و یک برداشت انبوه را آغاز کرد. صف خروج به ۱۶۰۰۰ تایید کننده رسیده است که بیش از ۱.۱ میلیارد دلار ETH را شامل می شود.

در همان زمان، طبق مانیتور Validator Queue، صف خروجی به سرعت پاک شد.

قیمت اتریوم (ETH) در تلاش است تا بالای ۲۳۰۰ دلار باقی بماند، حجم ۳۰ درصد کاهش می یابد

از امروز، ۹۱۸۶۵۲ اعتبارسنجی فعال در شبکه اتریوم (ETH) وجود دارد. در مجموع، آنها ۲۹.۳ میلیون اتر یا ۲۴.۳ درصد از عرضه را جمع آوری کردند.

با در نظر گرفتن این اعداد، سهام ETH 3.6٪ در سال در APY بازده دارد.

در همین حال، قیمت اتریوم (ETH) در تلاش است تا بالای ۲۳۰۰ دلار باقی بماند. در دو ماه گذشته، ETH موفق شد هفت بار این خط را فتح کند، اما این همیشه منجر به عقب نشینی می شد.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا