🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم (ETH) با نقطه عطف اصلی شبکه روبرو می شود: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم، پلتفرم قراردادهای هوشمند پیشرو و دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به یک نقطه عطف شبکه رسیده است. جدیدترین و پیشرفته ترین شبکه آزمایشی اتریوم، Holesky testnet، با موفقیت به Deneb ارتقا یافته است.

ترنس.اتتوسعه دهنده اتریوم این خبر هیجان انگیز را در توییتی به اشتراک گذاشت. او در اولین توییت خود اعلام کرد که Holesky با موفقیت به Deneb ارتقا یافته است و خاطرنشان کرد که چند بلوک اول رسیده است.

Terence.eth در یک توییت بعدی اعلام کرد که Holesky برای Deneb نهایی شده است. وی خاطرنشان کرد که این ارتقاء موفقیت آمیز بود، اگرچه مشارکت حدود ۵ درصد کاهش یافت و این امر را به آفلاین بودن اپراتورهای گره نسبت داد. بر اساس اطلاعات ارائه شده تاکنون هیچ خطایی گزارش نشده است.

Holesky testnet یک شبکه عمومی است که شبکه اصلی اتریوم را تقلید می کند و به توسعه دهندگان و کاربران اجازه می دهد تا ویژگی ها و برنامه های جدید را قبل از عرضه به شبکه اصلی آزمایش کنند.

Holesky که در سال ۲۰۲۳ جایگزین Goerli به عنوان شبکه آزمایشی توسعه، زیرساخت و پروتکل خواهد شد، در سپتامبر ۲۰۲۳ راه اندازی شد.

ارتقاء شبکه آزمایشی Holesky به Deneb یک نقطه عطف مهم برای شبکه اتریوم است زیرا مرحله نهایی آزمایش و آماده‌سازی برای استقرار شبکه اصلی ارتقاء Dencun را نشان می‌دهد. Blobs ابتدا وارد شبکه آزمایشی Goerli شد، در حالی که شبکه آزمایشی Sepolia در ۳۰ ژانویه به Deneb ارتقا یافت.

کریستین کیممعاون Galaxy Research این نقطه عطف منتهی به راه اندازی شبکه اصلی Dencun را جشن می گیرد. Holesky آخرین شبکه آزمایشی ETH است که به طور خاص ارتقا یافته است. اگر مشکلی پیدا نشد، Dencun به شبکه اصلی تغییر خواهد کرد.

در آخرین تماس ACDE، توسعه دهندگان اتریوم موافقت کردند که تاریخ شبکه اصلی Dencun را مدت کوتاهی پس از ارتقای Holesky تعیین کنند. تمرکز بر تماس هفته آینده ACDE خواهد بود، جایی که توسعه دهندگان احتمالاً در مورد زمان بندی شبکه اصلی Dencun و محدوده هارد فورک پراگ بحث خواهند کرد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا