🚨 اخبار ارز دیجیتال

اتریوم (ETH) در بحبوحه FUD عظیم جامعه ۱۳ درصد افزایش یافت

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

اتریوم (ETH) یک روند صعودی قابل توجهی را تجربه می کند که در بحبوحه تحقیقات در حال انجام توسط یک مقام دولتی که ممکن است به عنوان کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دو برابر شود، شوکه کننده است. در زمان نگارش این مقاله، داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که اتریوم طی ۲۴ ساعت ۱۳.۲ درصد افزایش یافته و به ۳۵۴۳.۵۴ دلار رسیده است.

نمودار ۱ بعدی اتریوم منبع: CoinMarketCap

این اقدام تقریباً ۲۴ ساعت پس از انتشار اخباری مبنی بر اینکه بنیاد اتریوم توسط یک مقام دولتی ناشناس تحت بررسی است، انجام شد. در حالی که این تحقیقات فقط به برخی تغییرات جزئی در وب سایت بنیاد منجر شد، گزارش دیگری از Fortune Crypto نشان می دهد که SEC ایالات متحده احضاریه هایی را برای مشاغل مختلفی که گمان می رود با اتریوم سر و کار دارند صادر کرده است.

همانطور که در این گزارش اشاره شد، تنها هدف تنظیم کننده بازار طبقه بندی اتریوم به عنوان یک امنیت است. اگر بتواند به این هدف دست یابد، محصول ETF نقطه ای اتریوم شانس کمی برای کسب تایید دارد. به یاد بیاورید که آخرین مهلت برای برخی از ناشران، از جمله VanEck، ۲۳ می است.

این اخبار نزولی هنوز به طور کامل توسط جامعه اتریوم هضم نشده است، و قیمت اتریوم با انعطاف پذیر ماندن به جای کاهش شدید، این روند را به چالش می کشد.

اتریوم از پشتیبانی صنعت برخوردار می شود

علیرغم موضع بحث برانگیز در مورد پروتکل اتریوم و طبقه بندی اوراق بهادار، بسیاری از کارشناسان صنعت، از جمله آناتولی یاکوونکو، بنیانگذار سولانا و پل گروال، مدیر ارشد حقوقی کوین بیس، از این ارز دیجیتال تمجید کرده اند.

گروال معتقد است که اتریوم یک نقطه محوری در کل تکامل اکوسیستم ارز دیجیتال دارد. تحقیق در مورد اتریوم که منجر به تغییر عمده در وضعیت موجود می‌شود، می‌تواند تلاش‌های توسعه در پروتکل را از مسیر خارج کند و بر خوش‌بینی سرمایه‌گذاران در مورد زیرساخت قوی مالی غیرمتمرکز (DeFi) که تاکنون بر روی اتریوم ساخته شده است، تأثیر بگذارد.

در حالی که ناظران صنعت صبورانه منتظر نتیجه تحقیق و تصمیم ETF اتریوم هستند، چشم انداز رشد فعلی حاکی از آن است که سرمایه گذاران در بلندمدت کمتر به آن اهمیت می دهند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا