اخبار ارز دیجیتال

اتریوم (ETH) در صورت سقوط این سطح با خطر افزایش تا ۲۰۰۰ دلار مواجه می شود: جزئیات

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ارزهای رمزپایه اصلی هفته را با کاهش قیمت آغاز کردند زیرا سرمایه گذاران همچنان نگران کاهش قیمت بیت کوین بودند و بنابراین قرار گرفتن آنها در بازار گسترده تر به انتظار کاهش قیمت کاهش یافت.

اتریوم، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، با ۲.۶۶ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۴۰۸ دلار رسید که نشان دهنده روند کلی بازار است.

اتریوم از زمان رسیدن به اوج ۲۷۱۷ دلار در ۱۲ ژانویه به طور پیوسته سقوط کرده است و در یک منطقه تقاضای کلیدی قرار گرفته است که همچنان برای حرکت کوتاه مدت قیمت تعیین کننده است.

با توجه به این علییک تحلیلگر ارزهای دیجیتال گفت: ETH در حال حاضر در یک منطقه تقاضای کلیدی از ۲۳۸۸ دلار تا ۲۴۶۰ دلار است. اگر این حمایت قوی باقی بماند، به نظر می رسد مسیر روشنی وجود دارد که پتانسیل صعودی را با حداقل مقاومت ارائه می دهد.

با این حال، اگر ETH نتواند بالاتر از این سطح حمایت مهم باقی بماند، ممکن است یک سناریوی نزولی رخ دهد. علی بیان می‌کند که اگر ETH نتواند این سطح را حفظ کند، ممکن است به منطقه پشتیبانی مهم بعدی در حدود ۲۰۰۰ دلار عقب‌نشینی شود.

سفر به حدود ۲۰۰۰ دلار نشان دهنده کاهش ۱۷ درصدی از قیمت فعلی ۲۴۰۸ دلار است. پشتیبانی اصلی بعدی زیر ۲۰۰۰ دلار میانگین متحرک روزانه (SMA) 200 است که در حال حاضر در ۱۹۲۳ دلار قرار دارد.

نقض این سطح احتمالاً می تواند درها را برای ضررهای بیشتر به سمت سطوح ۱۸۰۰ و ۱۷۰۰ دلار باز کند. در همین حال، سطح SMA 50 روزانه در ۲۳۳۸ دلار ممکن است در کوتاه مدت تلاش کند زیان را کاهش دهد.

از سوی دیگر، اگر اتریوم از نزول فعلی خود معکوس شود و از مناطق پشتیبانی ۲۳۸۸ دلار و ۲۴۶۰ دلار جهش کند، می تواند به روند صعودی خود ادامه دهد و دوباره سطح ۲۶۱۴ دلار را هدف قرار دهد.

شکست موفقیت آمیز بالاتر از این سطح می تواند راه را برای صعود به سطوح ۲۷۱۷ دلار و ۲۹۰۰ دلار هموار کند، جایی که سکه در مرحله بعدی با موانعی روبرو خواهد شد. هدف نهایی گاوها بازیابی سطح روانی ۳۰۰۰ دلاری است که آخرین بار در آوریل ۲۰۲۲ به آن رسیده بود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا