🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) 3 مارس

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس گزارش CoinStats، آخرین روز هفته با افزایش برای بازار ارزهای دیجیتال به پایان می رسد.

نمودار ETH CoinStats

ETH/USD

نرخ اتریوم (ETH) در ۲۴ ساعت گذشته ۰.۳ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت ETH در وسط کانال محلی با پشتیبانی ۳,۳۶۵ دلار و مقاومت ۳,۴۴۸ دلار قرار دارد.

از آنجایی که بیشتر ATR روزانه عبور کرده است، بعید به نظر می‌رسد که امروز حرکت شدیدی رخ دهد. در این زمینه، ادغام در منطقه ۳۴۰۰ دلاری سناریوی محتمل تر است.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت در بازه زمانی روزانه کاملاً مشابه است. نرخ آلتکوین اصلی با مقاومت فاصله زیادی دارد. معامله گران تنها در صورتی می توانند انتظار ادامه افزایش را داشته باشند که این نوار به منطقه ۳۴۸۰ دلاری بازگردد.

تصویر: نمای معاملاتی

از دیدگاه میان مدت، اتریوم (ETH) تقریباً به سطح ۳۵۸۲ دلار رسیده است. با این حال، تمرکز باید بر روی بسته شدن شمع باشد. اگر بالاتر از این سطح شکسته شود و فتیله‌های طولانی وجود نداشته باشد، روند صعودی می‌تواند منجر به آزمایش منطقه ۳۶۰۰-۳۷۰۰ دلاری در این ماه شود.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۴۲۸ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا