اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) 21 مارس

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، بهبود در بازار ارزهای دیجیتال ادامه دارد.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

ETH/USD

نرخ اتریوم (ETH) در ۲۴ ساعت گذشته ۵.۵۹ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت ETH در وسط کانال محلی قرار دارد. در حال حاضر، این نرخ با سطوح کلیدی فاصله زیادی دارد، به این معنی که نه گاوها و نه خرس ها ابتکار عمل را به دست نگرفته اند.

خریداران اگر می خواهند به بازی بازگردند باید قیمت را به بالای منطقه ۳۶۰۰ دلار برسانند.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، تمرکز باید بر روی بسته روزانه ۳۵۴۷ دلار باشد که نزدیکترین سطح است. اگر بالاتر از این و بدون فتیله طولانی رخ دهد، احتمالاً رشد به سمت منطقه ۳۷۰۰ دلاری ادامه خواهد یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر دوره میانی، باید انتظار داشت که شمع بسته شود. اگر نوار حول و حوش قیمت های فعلی بسته شود، گاوها ممکن است ابتکار عمل را دوباره به دست آورند و منجر به آزمایش منطقه حیاتی ۴۰۰۰ دلاری شود.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۵۴۷ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا