🚨 اخبار ارز دیجیتال

پیش بینی قیمت اتریوم (ETH) 10 مارس

تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خودشان است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، برخی از ارزهای دیجیتال در حال حاضر در منطقه قرمز معامله می شوند.

نمودار ETH CoinStats

ETH/USD

قیمت اتریوم (ETH) در ۲۴ ساعت گذشته ۱ درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ ETH ممکن است سطح مقاومت محلی را در ۳۹۷۰ دلار تشکیل داده باشد. اگر کندل روزانه بیش از حد از این علامت بسته شود، احتمالاً کاهش به سمت حمایت ۳۹۰۸ دلار ادامه خواهد یافت. چنین سناریویی تا فردا معتبر است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، قیمت اصلی آلتکوین بار دیگر در تلاش است تا بالاتر از سطح اخیر ۳۹۴۰ دلار تثبیت شود. در چنین حالتی، افزایش می تواند منجر به آزمایش منطقه مهم ۴۰۰۰ دلاری در مدت کوتاهی شود.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، با وجود رشد شدید اخیر، گاوها با فشار خرس ها مواجه نیستند. در حال حاضر، تمرکز بر نزدیکترین منطقه ۴۰۰۰ دلاری ضروری است.

اگر شکستی رخ دهد، این می تواند پیش نیازی برای صعود به سمت ۴۱۰۰-۴۲۰۰ دلار باشد.

اتریوم در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳۹۳۶ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا