اخبار ارز دیجیتال

قیمت اتریوم (ETH) در ماه فوریه ۱۸۰۰ دلار را هدف قرار می‌دهد – در اینجا دلیل آن است

قیمت ETH در ۱۵۶۰ دلار پشتیبانی می شود و چندین نقطه داده شروع به حرکت به ۱۸۰۰ دلار در پایان فوریه می کنند.

اتر (ETH) از ۲۰ ژانویه با مقاومت ۱۶۸۰ دلاری دست و پنجه نرم می کند. با این حال، امیدوار است که قیمت اتریوم تا پایان فوریه به بالای ۱۸۰۰ دلار برسد. البته، این بستگی به رفتار قیمت اتر زمانی دارد که این الگو تا اواسط فوریه منقضی شود.

شاخص قیمت اتر/دلار آمریکا، ۱۲ ساعت.منبع: Trading View

از یک طرف، معامله گران از اینکه اتر ۳۳ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است، احساس آرامش می کنند، اما شکست مکرر در شکستن مقاومت ۱۶۸۰ دلاری همراه با جریانی از اخبار منفی صعودی است. این می تواند به خرس ها قدرت لغو الگوی مثلث را بدهد. روی قیمت

بر اساس گزارشی در ۳۰ ژانویه از Axios، طبق گزارش‌ها، وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک در حال بررسی ادعاهای مطرح شده توسط صرافی ارزهای دیجیتال Gemini در مورد دارایی‌های موجود در برنامه Earn Lending خود است. این اتهامات در پی گزارش‌هایی بود که نشان می‌داد چندین کاربر Gemini Earn معتقد بودند دارایی‌های آنها توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) محافظت می‌شود.

در ۱۲ ژانویه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، صرافی Gemini را به دلیل فروش اوراق بهادار ثبت نشده از طریق Earn متهم کرد. علاوه بر این، کامرون وینکلووس، یکی از بنیانگذاران جمینی، ادعا می کند که جنسیس و دی سی جی ۹۰۰ میلیون دلار به مشتریان جمینی بدهکار هستند.

بلومبرگ در ۳۱ ژانویه گزارش داد که گزارش شده است که چندین سناتور آمریکایی نامه ای به بانک سیلورگیت نوشته اند و خواستار پاسخ آنها شده اند. سیاست گذاران کاملاً از پاسخ های قبلی بانک ها به نقش آنها در مدیریت وجوه کاربران FTX راضی نبودند. طبق گزارش‌ها، سیلورگیت به محدودیت‌هایی برای افشای “اطلاعات نظارتی محرمانه” اشاره کرده است.

از طرف دیگر، پاریثوش جایانتی، توسعه دهنده بنیاد اتریوم اعلام کرد که شبکه آزمایشی عمومی «ژجیانگ» در اول فوریه راه اندازی می شود. این پیاده‌سازی خروج اتر شرط‌بندی شده را در محیط آزمایشی امکان‌پذیر می‌کند و به اعتبارسنجی‌ها اجازه می‌دهد تا تغییرات پیشنهادی هارد فورک شانگهای را پیش‌بینی کنند. .

بیایید نگاهی به داده های مشتقات اتر بیندازیم و متوجه شویم که آیا معامله گران حرفه ای از رد قیمت در سطح اخیر ۱۶۸۰ دلار ناامید شده اند یا خیر.

حق بیمه آتی ETH وارد منطقه FOMO نشد

معامله گران خرده فروشی معمولاً به دلیل تفاوت قیمت با بازار نقدی از معاملات آتی سه ماهه اجتناب می کنند. از سوی دیگر، معامله‌گران حرفه‌ای این ابزارها را ترجیح می‌دهند، زیرا از نوسانات در نرخ تامین مالی قراردادهای آتی دائمی جلوگیری می‌کنند.

در یک بازار سالم، حق بیمه سالانه آتی ۲ ماهه باید بین ۴ تا ۸ درصد معامله شود تا هزینه ها و ریسک های مرتبط را پوشش دهد. زمانی که معاملات آتی با تخفیف نسبت به بازار نقدی معمولی معامله می‌شود، نشان‌دهنده عدم اطمینان خریداران دارای اهرم است و یک شاخص نزولی است.

حق بیمه سالانه برای آتی اتر ۲ ماهه. منبع: Laevitas.ch

نمودار بالا نشان می دهد که معامله گرانی که از قراردادهای آتی استفاده می کنند به آستانه خنثی به صعودی ۴ درصد نرسیده اند. با این حال، حق بیمه فعلی ۳.۵ درصد نشان دهنده بهبود اندکی در احساسات نسبت به دو هفته قبل است، اما این بدان معنا نیست که معامله گران منتظر حرکت مثبت به این زودی هستند.

به همین دلیل، معامله‌گران باید بازار گزینه‌های اتر را تجزیه و تحلیل کنند تا بفهمند چگونه نهنگ‌ها و سازندگان بازار شانس تغییرات قیمت در آینده را تعیین می‌کنند.

معامله گران اختیار معامله به ریسک های نزولی عادت کرده اند

انحراف دلتا ۲۵% نشانه آن است که بازارسازان و میزهای آربیتراژ برای محافظت از سمت بالا یا نزولی بیش از حد هزینه می کنند.

در یک بازار نزولی، شاخص انحراف از ۱۰% فراتر می رود زیرا سرمایه گذاران گزینه شانس بیشتری را برای کاهش تعیین می کنند. از سوی دیگر، در یک بازار صعودی، اندیکاتورهای انحرافی تمایل به زیر ۱۰ درصد دارند، به این معنی که گزینه های فروش نزولی تخفیف داده می شوند.

Ether 60 Day Option 25% Delta Skew: منبع: Laevitas.ch

انحراف دلتا در دو هفته گذشته نزدیک به ۰ درصد تثبیت شده است، که نشان می دهد معامله گران گزینه های اتر احساسات خنثی را حفظ می کنند. این به ویژه جالب است زیرا ETH در ۲۰ ژانویه ۱۰٪ افزایش یافت. این نشان می دهد که معامله گران حرفه ای ریسک های صعودی و نزولی مشابه را تخمین می زنند.

مطالب مرتبط: وزارت خزانه داری بریتانیا مقاله چارچوب رمزنگاری را منتشر می کند، در اینجا آنچه در داخل است آمده است

در نهایت، هم گزینه‌ها و هم بازارهای آتی نشان می‌دهند که نهنگ‌ها و سازندگان بازار نسبت به اضافه کردن لونگ‌های اهرمی ناآرام هستند، اما در عین حال، اگر حمایت کانال افزایش ۱۵۷۰ دلاری شکسته شود، ناآرام هستند.

معامله گران نظاره گر خواهند بود تا ببینند آیا گاوهای اتر می توانند قیمت را در یک شکل مثلث صعودی در دو هفته آینده نگه دارند یا خیر، اما اگر محیط اقتصاد کلان اجازه دهد، مشتقات اتر می تواند به سمت ۱۸۰۰ دلار حرکت کند.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. همه اقدامات سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک هستند و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.

دیدگاه ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا فقط متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده یا بیانگر دیدگاه ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Marcel Pechman

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا