🚨 اخبار ارز دیجیتال

Ethereum (ETH) PoS ممکن است زمان یک تجدید اساسی باشد: تحقیق

در یک گزارش مفصل، محققان بلاک چین وعده ها و چالش های اتریوم (ETH) را با پیشنهاد دهندگان بلاک همزمان مورد بحث قرار دادند. یک مفهوم جدید از تراکنش ها در برابر سانسور شدن توسط اعتبار سنجی های مخرب محافظت می کند، اما هنوز به ارزیابی های مهندسی و اقتصادی بیشتری نیاز است.

چند اتریوم (ETH) پیشنهاد دهندگان را مسدود می کند تا از سانسور جلوگیری شود: تحقیق

دیروز، در ۲۳ فوریه ۲۰۲۳، پیشنهاد دهندگان بلاک همزمان در اتریوم این پایان نامه توسط محقق اصلی SMG مکس رسنیک و مایک نودر از بنیاد اتریوم منتشر شد. این مقاله امکان افزایش تعداد مناقصه‌دهندگان را در یک اسلات PoS Ethereum (ETH) پوشش می‌دهد.

از امروز، پیشنهاد دهنده بلوک دارای اختیارات یکجانبه بر معاملات انجام شده در یک دوره ۱۲ ثانیه ای است. بنابراین، می تواند لیست تراکنش ها را تغییر دهد و دومین بلاک چین بزرگ را در برابر سانسور آسیب پذیر کند.

در مقابل، در مورد دو مناقصه‌دهنده، چهار نتیجه ممکن برای یک شکاف بلوکی وجود دارد، از این که هر دو مناقصه‌دهنده بلوک‌های خود را با موفقیت ارسال کنند یا هیچ یک از مناقصه‌گران بلوکی را ارسال نکنند.

این تنوع بر انتخاب فورک‌های بلاک چین تأثیر می‌گذارد و نیاز به تنظیم مکانیزم‌های موجود مانند توانمندسازی پیشنهاددهنده دارد. یک موجود مخرب که هر دو پیشنهاد دهنده را در یک شکاف کنترل می کند، ممکن است سعی کند زنجیره را با تغییر زمان بندی پیشنهادات بلوکی تقسیم کند، اما با افزایش تعداد پیشنهاد دهندگان مخرب مورد نیاز، احتمال این اتفاق به طور تصاعدی کاهش می یابد.

در نتیجه، با فعال شدن هر توصیه‌کننده جدید، هزینه سانسور افزایش می‌یابد. با این حال، به دلیل ماهیت طراحی اسلات، بلوک و تأیید اتریوم، موضوع انتقال به چندین پیشنهاد نیاز به تحقیقات مهندسی و اقتصادی بیشتری دارد.

طراحی اعتبارسنجی اتریوم (ETH) ممکن است در سال ۲۰۲۴ تغییر کند

علاوه بر این، محققان تاکید کردند که موضوع اهمیت افزایش احتمالی به معاملات با اولویت پایین (“سانسور شده”) یک سوال باز باقی می ماند.

همانطور که قبلاً در U.Today توضیح داده شد، اتریوم (ETH) ممکن است در سال ۲۰۲۴ پس از ارتقاء Dencun شاهد تغییرات بیشتر در طراحی تأیید باشد.

دیروز در تاریخ ۳ بهمن ماه اعلام شد که موضوع سپرده اعتبار سنجی به دستور کار هارد فورک الکترا اضافه شده است که پیش بینی می شود بین سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۴ تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ انجام شود.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا