🚨 اخبار ارز دیجیتال

طبق داده ها، هزینه های گاز اتریوم (ETH) به کمترین میزان خود در ماه های اخیر رسیده است.

فهرست

  • میانگین قیمت گاز اتریوم (ETH) به ۶ Gwei کاهش یافت
  • کارمزدهای اتریوم (ETH) پس از Dencun 15 برابر کاهش می یابد

به لطف معرفی حباب ها در اتریوم (ETH) پس از Dencun، استفاده از شبکه بیش از هر زمان دیگری از نظر هزینه بهینه شده است. توسعه دهندگان در این فکر هستند که آیا با بهبود فعالیت بازار، قیمت گاز افزایش می یابد یا خیر.

میانگین قیمت گاز اتریوم (ETH) به ۶ Gwei کاهش یافت

امروز، طبق خدمات ردیابی خودکار، میانگین هزینه گاز در شبکه اتریوم (ETH) به ۶ Gwei رسید. طبق داده های Etherscan، این پایین ترین سطح از ژانویه ۲۰۲۰ است. در نتیجه، تمام تراکنش های زنجیره ای در اتریوم (ETH) برای حساب ها بسیار ارزان شده اند.

طبق Etherscan، کاربران می توانند دارایی ها را با کمیسیون ۵ دلار مبادله کنند، در حالی که پل زدن زنجیره ای با قیمت ۲ دلار در دسترس است. کاربران می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض را با قیمت ۹ دلار در اتریوم (ETH) ضرب کنند.

از نظر هزینه گاز به دلار آمریکا، قیمت‌های امروز به پایین‌ترین حد خود در شش ماه گذشته رسیده است: آخرین باری که قیمت دلار آمریکا گاز ETH به این پایین بود، در نوامبر ۲۰۲۳ بود.

این کاهش را باید هم به تأثیرات ارتقای Cancun-Deneb (Dencun) و هم به فعالیت کم روی زنجیره اتریوم (ETH) نسبت داد. از آنجایی که قیمت کریپتو در بحبوحه افزایش قیمت ها نفس می کشد، بسیاری از معیارهای استفاده در چند روز گذشته کاهش یافته است.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، عرضه اتریوم (ETH) حتی وضعیت کاهش تورم خود را به دلیل ترکیبی از این عوامل از دست داده است.

کارمزدهای اتریوم (ETH) پس از Dencun 15 برابر کاهش می یابد

BitInfoCharts می گوید از زمانی که Dencun در اواسط مارس ۲۰۲۴ فعال شد، قیمت کارمزد اتریوم (ETH) به دلار ۱۵ برابر کاهش یافته است، از ۳۰ دلار به ۲ دلار.

همانطور که U.Today دیروز گزارش داد، ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم (ETH) قبلاً ارتقاء اساسی بعدی را برای مکانیسم گاز پیشنهاد کرده است.

انتظار می رود مفهوم گاز چند بعدی به اتریوم (ETH) اجازه دهد تا نحوه مدیریت منابع مختلف را به دقت تنظیم کند و به طور بالقوه توان عملیاتی را بدون به خطر انداختن امنیت افزایش دهد. از نظر فنی، تنظیم شده است که بلوغ و استفاده از اکوسیستم اتریوم (ETH) را منعکس کند.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا