🚨 اخبار ارز دیجیتال

زمان آن است که اتریوم را ترمز کنید و به بیت کوین برگردید: گزارش K33

Vettle Runde، تحلیلگر ارشد K33 گفت: «در حال حاضر، کشش گرانشی ارزهای دیجیتال روی BTC باقی خواهد ماند.

عملکرد نسبتا ضعیف ۹ صندوق جدید قابل معامله در معاملات آتی اتریوم (ETF) باعث شده است که تحلیلگران در K33 Research به بیت کوین (BTC) برگردند.

در گزارشی از بازار در ۳ اکتبر، تحلیلگران Anders Helseth و Vettle Lunde گفتند که حجم معاملات اولیه ETF آتی اتر تنها ۰.۲ درصد از ProShares بود و این امر “ETH را ترمز می کند و آن را به BTC باز می گرداند.” بیا.” ETF استراتژی بیت کوین (BITO) در اولین روز معاملات در اکتبر ۲۰۲۱ انباشته شد.

تحلیلگران گفتند هیچ کس انتظار نداشت که حجم معاملات اولیه ETF آتی اتر به حجم معاملات آتی بیت کوین نزدیک شود که در بحبوحه بازار خروشان افزایشی راه اندازی شد، اما او گفت که این اعداد به طور قابل توجهی کمتر از حد انتظار است.

معاملات روز اول ETF آتی ETH فقط ۰.۲٪ از مقدار انباشته شده توسط ETF آتی BTC در سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص داد.منبع: K33 Research

این عدم تمایل سرمایه گذاران نهادی به ETF های اتر باعث شده است که Lunde از توصیه های قبلی خود برای افزایش تخصیص ETH برای استفاده کامل از تبلیغات ETF عقب نشینی کند.

لوند گفت: “راه اندازی ETH Futures ETF درس مهمی در ارزیابی تاثیر دسترسی آسان به سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاران سنتی ارائه می دهد. این تنها در صورتی فشار خرید ایجاد می کند که تقاضایی وجود نداشته باشد.”

“این در حال حاضر برای ETH اعمال نمی شود.”

در بخشی از گزارش با عنوان “حرکت رو به جلو”، Runde می‌نویسد که اکثر بازار ارزهای دیجیتال فاقد محرک‌های قیمت کوتاه‌مدت معنی‌دار است و در آینده قابل پیش‌بینی مسیر ثابتی خواهد داشت. او توضیح داد که احتمال آن بسیار زیاد است.

مربوط: بازار صعودی بیت کوین منتظر است تا ایالات متحده با “تندتر خرس” روبرو شود – آرتور هیز

از نظر Runde، این وضعیت برای بیت کوین بسیار مطلوب است، با احتمال تایید ETF در اوایل سال آینده و منتظر رویداد نصف شدن است که در حال حاضر برای اواسط آوریل برنامه ریزی شده است.

کشش گرانشی ارزهای دیجیتال در حال حاضر روی بیت کوین باقی مانده است، با افق رویداد امیدوارکننده در آینده و انباشت فعال هنوز مطلوب است.

بن لایدلر، استراتژیست بازار جهانی در eToro، مسیر مشابهی را برای دارایی‌های کریپتو پیش‌بینی می‌کند، البته با احساسات نزولی‌تر.

لایدلر در یک نظر ایمیلی به کوین تلگراف به روندهای کلان فعلی به عنوان یک نزولی بالقوه برای قیمت دارایی های رمزنگاری اصلی مانند بیت کوین اشاره کرد.

لیدلر نوشت: «در چند سال گذشته، فدرال رزرو و قیمت نفت به طور مداوم تأثیر کلان قوی بر بازار ارزهای دیجیتال داشته اند. ما در حال حاضر در انتهای چرخه افزایش نرخ قرار داریم و بازار به دنبال افزایش بیشتر برای افزایش نرخ است، اما قیمت نفت دوباره در حال افزایش است که می‌تواند تأثیری خنک‌کننده بر احساسات داشته باشد.»

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Tom Mitchelhill
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا